Wernisaż autorstwa Magdy Atkins i klub zdrowia Anny Puśleckiej

Wystawę można oglądać do 8 maja 2023 z możliwością zakupu prac. Później będzie dostępna w tzw. wirtualnej galerii Muzeum im. B. Biegasa.
Wernisaż autorstwa Magdy Atkins i klub zdrowia Anny Puśleckiej
Fot. mat. prasowe / Magda Atkins
06.05.2023

Tłum gwiazd i ludzi mediów na wernisażu „W pełnym blasku” malarki Magdy Atkins połączonym z KLUBEM ZDROWIA Anny Puśleckiej – społeczności założonej na FB, która przeniosła się do rzeczywistości. Wśród zaproszonych gości na tym spotkaniu znalazły się takie osobowości, jak: Ewa Ewart, Margaret, Joanna Jabłczyńska, Daria Ładocha, Joanna Górska, Anna Maruszeczko, Tomasz Jacyków, Katarzyna Zdanowicz, Anna Męczyńska, Teresa Rosati, Sylwia Pogorzelska, Marcin Cejrowski, Joanna Horodyńska i Dawid Woliński.

To niezwykłe wydarzenie miało miejsce 26 kwietnia w Muzeum im. B. Biegasa w Warszawie. Wernisaż poprzedziły rozmowy Anny Puśleckiej w ramach KLUBU ZDROWIA na temat profilaktyki zdrowia kobiet i raka piersi. Wśród zaproszonych ekspertów byli: prof. Wojciech Rogowski – onkolog, dr Tadeusz Oleszczuk – ginekolog, położnik, holista, Marta Mieloszyk-Pawelec – specjalistka medycyny funkcjonalnej i mikroodżywiania, dr Robert Kowalczyk – psychoterapeuta i seksuolog oraz dr Michał Lewandowicz – chirurg onkolog. Swoje historie przed publicznością opowiedziały także Joanna Górska i Sylwia Pogorzelska.

wernisaż Magdy Atkins

Fot. Radosław Nawrocki

Anna Puślecka, dziennikarka i ekspert mody oraz Magda Atkins - malarka i make up artist - obie pracują w tej samej branży od wielu lat. Teraz ich drogi niespodziewanie się zeszły, a one same postanowiły połączyć siły na bazie własnych doświadczeń zdrowotnych i przekuć je w pozytywną energię, która wytworzyła się między nimi. Energię i pomoc, które same dostały wcześniej od innych kobiet, a teraz przekazują ją dalej - w myśl zasady, że najlepiej zrozumie nas ten, kto przeszedł podobną drogę i doświadczenia. Wsparcie kobiet ma niezwykłą moc. Często tego nie doceniamy, nie zauważamy, ale kiedy doświadczymy tej niesamowitej energii otaczający świat staje się inny – łatwiejszy, prostszy. Zaczynamy mieć wiarę w to, że problemy są po to, żeby je rozwiązywać, a trudności, żeby je pokonywać. Nie przerywajmy tego łańcucha. Wydarzenie wsparła marka LILOU, która od prawie 15 lat tworzy personalizowaną biżuterię będącą nośnikiem pozytywnych emocji i szczęścia – tego wszystkiego co pozwala nam piękniej żyć. Motto Lilou brzmi: „Piękno nosimy w sobie, tam zapisane jest to, co niepowtarzalne - nasza historia”.

Wystawa jest inspirowana spotkaniami z niezwykłymi ludźmi, którzy pojawiły się w życiu malarki w ostatnim czasie. Był to okres pełen wyzwań, emocji i wielu zmian. 20 obrazów ilustruje 20 różnych spotkań i związanych z nimi emocji.

Wystawę można oglądać do 8 maja 2023 z możliwością zakupu prac. Później będzie dostępna w tzw. wirtualnej galerii Muzeum im. B. Biegasa.

Magda AtkinsFot. Szymon Brzóska

W gronie Partnerów tego spotkania nie mogło zabraknąć marki KEVIN MURPHY, która co roku realizuje kampanię „Różowa Siła” - wspiera profilaktykę zdrowotną, przedstawia historie kobiet, które wygrały z chorobą, uczy jak budować pewność siebie oraz wiarę we własne możliwości. Kampania ma na celu również uświadamianie kobiet, że każda jest inna i w różny sposób odnajduje wewnętrzną siłę. Wydarzenie wsparły marki z branży fashion & beauty, które na co dzień dbają nie tylko o piękno zewnętrzne kobiet, ale także o ich wnętrze budując ich osobowość i pewność siebie: Dom Handlowy VITKAC, który ma w ofercie kolekcje od najlepszych światowych projektantów; Jo Malone – tworząca unikatowe perfumy dające poczucie wolności i podkreślające indywidualizm; KIKO Milano – włoska marka makijażowa i kosmetyczna, stworzona dla spełnienia marzeń o pięknie kobiet w każdym wieku.

Marka PERLAGE – kultowa już, musująca woda mineralna, zawsze obecna na największych wydarzeniach mody i lifestyle, także została Partnerem wernisażu i KLUBU ZDROWIA.

Magda AtkinsFot. Radosław Nawrocki

Magda Atkins

Magda Atkins

Magda Atkins

Magda Atkins

Fot. Magda Atkins

Polecane wideo

Zjawiskowy styl dla fanek szykownego minimalizmu. Dziewczyny z Rzymu go uwielbiają
Zjawiskowy styl dla fanek szykownego minimalizmu. Dziewczyny z Rzymu go uwielbiają - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie