„Black Mirror” powraca! Nowy sezon będzie „najbardziej niepokojący, nietypowy i nieprzewidywalny”

W obsadzie znalazło się wiele znakomitych nazwisk. Kiedy premiera?
„Black Mirror” powraca! Nowy sezon będzie „najbardziej niepokojący, nietypowy i nieprzewidywalny”
Fot. Black Mirror
27.04.2023

„Black Mirror” to jeden z najpopularniejszych i najciekawszych seriali dostępnych na platformie Netflix. Fanów tej produkcji z pewnością ucieszy zatem fakt, że lada moment, bo już w czerwcu 2023, pojawi się nowy, 6. sezon „Czarnego Lustra”. Tym razem w obsadzie znalazły się tak znakomite nazwiska, jak Salma Hayek, Josh Hartnett, Aaron Paul („Breaking Bad”), Kate Mara („House of Cards”), czy Daniel Portman („Gra o tron”).

6. sezon „Black Mirror”: zwiastun

Jak wyjaśnia Charlie Brooker, twórca serialu: - „Black Mirror” powinno przedstawiać historie, które są całkowicie różne od siebie, i zaskakiwać ludzi oraz mnie, bo inaczej jaki jest sens? To powinien być serial, którego nie powinno dać się łatwo zdefiniować i który powinien wciąż wymyślać siebie na nowo.

Jednocześnie zapewnił, że 6. sezon produkcji będzie tym „najbardziej niepokojącym, nietypowym i nieprzewidywalnym”.

Częściowo jako wyzwanie, a częściowo po to, aby zachować świeżość, zarówno dla mnie, jak i dla widza, zacząłem ten sezon, celowo zmieniając niektóre ze swoich własnych podstawowych założeń co do tego, czego się spodziewać. W rezultacie tym razem, obok bardziej znanych motywów z „Black Mirror” mamy także trochę nowych elementów – w tym takich, co do których wcześniej przysięgałem, że serial nigdy tego nie zrobi – po to, aby rozciągnąć parametry tego, czym odcinek „Black Mirror” w ogóle jest. Wszystkie historie pod względem tonu są wciąż na wskroś w stylu „Black Mirror”, ale z pewnymi szalonymi twistami i większą różnorodnością niż kiedykolwiek wcześniej – słowa twórcy cytuje serwis serialowa.pl.

Zobaczcie oficjalną zapowiedź 6. sezonu „Czarnego Lustra”. Też nie możecie się doczekać nowych odcinków?

Polecane wideo

6 mln fanów na Instagramie i życie w nieprawdopodobnym luksusie. Kim jest Caroline Derpienski?
6 mln fanów na Instagramie i życie w nieprawdopodobnym luksusie. Kim jest Caroline Derpienski? - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie