To będzie najbardziej stylowe studio filmowe na świecie. Luksusowy dom mody Yves Saint Laurent wkracza do świata filmu

Ster objął w nim charyzmatyczny dyrektor artystyczny marki, Anthony Vaccarello.
To będzie najbardziej stylowe studio filmowe na świecie. Luksusowy dom mody Yves Saint Laurent wkracza do świata filmu
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/ysl/)
23.04.2023

Ta wiadomość zaskoczyła, a jednocześnie zachwyciła amatorki niezwykłej estetyki promowanej przez luksusowy francuski dom mody Yves Saint Laurent. Otóż marka ujawniła, że do swojej działalności dołoży kolejne intrygujące pole, mianowicie zajmie się produkcją filmów.

Zobacz także: Jeśli o tym zapomnisz, wiosenna przejażdżka może skończyć się wysokim mandatem. Oto przepisy, które musi znać każdy rowerzysta

Luksusowy dom mody Saint Laurent zajmie się produkcją filmów

Cały świat mody pozostaje zaintrygowany ekscytującymi planami marki Yves Saint Laurent. Powołany do życia w 1961 roku kultowy dom mody właśnie otworzył studio filmowe Saint Laurent Productions. Ster objął w nim charyzmatyczny dyrektor artystyczny marki, Anthony Vaccarello. Wiadomo, że kreator będzie odpowiadał także za wszystkie projekty strojów, które pojawią się w produkcjach.

Pierwszy obraz, który pokaże światu studio, został nakręcony przez Pedro Almodóvara. To krótkometrażowy western zatytułowany Strange Way of Life. Obsada podobnie jak reżyseria jest gwiazdorska - główne role grają w nim Pedro Pascal oraz Ethan Hawke. Film ma być pokazany na tegorocznym festiwalu w Cannes. 

Owocna współpraca z Almodóvarem to jednak dopiero początek. Saint Laurent Productions ma już w planach kolejne produkcje. Tym razem za kamerą mają stanąć inni reżyserzy o światowej renomie, między innymi Paolo Sorrentino, Abel Ferrara, Wong Kar Wai, Jim Jarmusch, David Cronenberg, a także Gaspar Noé. To ulubieni filmowi twórcy Vaccarello, którzy jak podkreślał projektant w wielu wywiadach, inspirują go od bardzo dawna. Studio filmowe zamierza wypuszczać po dwa bądź trzy filmy każdego roku.

Źródło: Variety

Zobacz także: Pozycje, w których zasypiasz z partnerem, wiele mówią o Waszym związku. Sprawdź, czy masz udaną relację

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez FEMALE Singapore (@female_singapore)

Polecane wideo

Koniecznie zapoznaj się z tym ciekawym trendem. Pełen uroku dollcore będzie hitem kolejnych miesięcy
Koniecznie zapoznaj się z tym ciekawym trendem. Pełen uroku dollcore będzie hitem kolejnych miesięcy - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie