Filmowe propozycje weekendowe

Pomysł na leniwy weekend? Jeśli w tym tygodniu nie masz siły ruszyć się z domu, sprawdź, jakie filmy uprzyjemnią ci wypoczynek!
Filmowe propozycje weekendowe
06.03.2010

Kto powiedział,  że komedie romantyczne nadają  się tylko na wieczory? Zacznij sobotę z jedną z nich!

Sobota, TVP 1, 13:35, Sztuka rozstania

Berke'a Landersa niespodziewanie rzuca wieloletnia sympatia Allison. Jej nowym chłopakiem jest Strike. Jednak Berke nie poddaje się tak łatwo. Postanawia za wszelką  cenę odzyskać swoją dziewczynę...

Serialowa propozycja na sobotę!

Sobota, TVN, 20:00, Usta, usta odc.1

Trzy pary: Adam i Julia, Iza i Piotrek oraz Agnieszka i Krzysztof są w różnych fazach związku. Wszyscy odnaleźli partnera życiowego i zmagają się z codziennymi problemami. Mają różne stany cywilne, charaktery, plany i podejścia do moralności. Euforia miłosnych uniesień jest już za nimi i teraz muszą podejmować ważne decyzje w porozumieniu z ukochaną osobą... 30-letni lekkoduch i podrywacz Adam Dawidzki poznaje Julię Hoffman. Jest nią zauroczony, gubi jednak jej numer telefonu. Dziewczyna za namową przyjaciółki, Agnieszki, sama się z nim kontaktuje i umawia na spotkanie. Ich pierwsza randka ma niestandardowy przebieg. Przyjaciele Adama, Iza i Piotrek Nowakowie, są małżeństwem i bez rezultatu starają się o dziecko. Ona żąda, by partner zrobił badania. Agnieszka próbuje przekonać męża Krzysztofa, by zgodził się zatrudnić nianię do opieki nad ich synkiem.

Mocne zakończenie dnia z Sharon Stone

Sobota, TVP 2, 22:25, Szybcy i martwi

Dziki Zachód. W miasteczku Redemption, rządzonym przez miejscowego bogacza-psychopatę, Johna Heroda (Gene Hackman), panuje bezprawie i szerzą się przestępstwa. Mieszkańcy czują się zagrożeni, nikt jednak nie potrafi sprzeciwić  się najlepszemu rewolwerowcowi w okolicy. Pewnego dnia pojawia się Ellen (Sharon Stone). Tajemnicza piękność przybyła do miasta, by wyrównać rachunki sprzed wielu lat. Jako dziecko przeżyła bowiem tragedię. Herod zmusił ją wówczas do oddania strzału. Kula trafiła w głowę jej ojca. Od tej pory kobietę dręczą senne koszmary. Postanowiła się zemścić. Wkrótce okazuje się, że tylko ona może przywrócić sprawiedliwość w Redemption. Tymczasem Herod organizuje krwawy turniej strzelecki, w którym stawką jest wysoka nagroda. Wraz z najodważniejszymi mężczyznami do zawodów staje również Ellen. Zaprzyjaźnia się z Cortem (Russell Crowe), byłym rewolwerowcem, który postanowił odkupić swoje winy, zostając kaznodzieją. Wbrew woli, mężczyzna zostaje zmuszony przez Heroda do udziału w turnieju. Wkrótce Ellen i Cort stają naprzeciwko siebie w rewolwerowym pojedynku. Film zadedykowano osiemdziesięcioletniemu wówczas aktorowi Woody'emu Strode'owi, który gra w nim wytwórcę trumien, Charliego Moonlighta.

Papilot poleca! Komedia romantyczna w realiach lat 60’ i wojny dwóch mocarstw…

Niedziela, TVP 2, 12:00, Romanow i Julia

W siedzibie ONZ trwa rywalizacja dwóch potężnych mocarstw: USA i ZSRR. W małym państewku Concordia, córka amerykańskiego dyplomaty Juliet zakochuje się w Igorze, synu ambasadora ZSRR.

Kto nie widział  w kinie, ma szansę pośmiać  się już w niedzielę! Hit srebrnego ekranu!

Niedziela, TVN, 22:25, Job, czyli ostatnia szara komórka

Adi (Tomasz Borkowski), Chemik (Borys Szyc) i Pele (Andrzej Andrzejewski) są kolegami z osiedla. Sąsiedzi i znajomi uważają ich za nieudaczników. Najrozsądniejszy z całej trójki Adi właśnie stracił pracę. Jego dziewczyna (Agnieszka Włodarczyk) załatwia mu spotkanie w sprawie nowej posady. Oświadcza przy tym, że jeśli Adi nie wykorzysta tej szansy, odejdzie od niego. Chłopak jest pełen dobrych chęci. Okazuje się jednak, że rozmowa o pracę ma odbyć się po angielsku. Adi, który nie zna tego języka, zapisuje się na intensywny kurs. Pele pasjonuje się piłką nożną, choć największe sukcesy na boisku odnosił, gdy w bramce stała jego babcia (Maria Klejdysz). Teraz próbuje zdać egzamin na prawo jazdy. Chemik, naukowiec amator, nie dokonał  jeszcze żadnego odkrycia. Obwinia o to ciągle ujadającego psa sąsiadów. Przyjaciele zapominają o swoich problemach jedynie przed telewizorem. Z upodobaniem oglądają nowy teleturniej Krzysztofa Ibisza, w którym główną nagrodą jest możliwość dewastowania przez pięć minut domu sąsiada.

Opracowała  Alicja Milewska

Zobacz także:

Stylizacje gwiazd – która wyglądała najlepiej?

Nasze znane z telewizji i kolorowych magazynów rodaczki, coraz chętniej korzystają z usług stylistów, którzy rozpościerają nad ich głowy, modowy parasol ochronny. Tym sposobem, po wielu kiczowatych zawieruchach, nastała wreszcie pogoda na szyk.

Która polska gwiazda, na filmową premierę, ubrała się  w różową sukienkę?

Na premierze filmu „Nigdy nie mów nigdy” pojawiła się cała plejada gwiazd. Modowe triumfy święcił róż! Której z aktorek w nim bardziej do twarzy?

Polecane wideo

Komentarze (40)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 20.07.2011 12:37
3eof8b ajynuxnkrpjr
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 18.07.2011 10:17
sFBH5n evjzwzjqndhw
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 17.07.2011 20:08
What an asewome way to explain this—now I know everything!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 10.03.2010 18:34
Hejjj mam wielki problem mam 12 lat i chce zaprać dziewczyne do kina i ja nie wiem jak sie bilety kupuje. pojde do kasjerki ze chce dwa ze znizka i potem mam od razu wejsc na sale? sprawdza ktos przy wejsciu?
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 07.03.2010 23:01
„Papilocie! Mam 22 lata, za rok wyznaczoną datę ślubu.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie