Co dziś w serialach?

Wystawa Majki w końcu ma swoją premierę. Czy odniesie sukces? Co w tym tygodniu wydarzy się w szpitalu w Zielonej Górze? O fabule serialu „Na dobre i na złe” i innych polskich produkcji przeczytasz już teraz, na Papilocie!
Co dziś  w serialach?
serial Majka, TVN, Joanna Osyda
05.03.2010

Jesteś ciekawa, co nowego wydarzy się u twoich ulubionych serialowych postaci? Dowiedz się już teraz!

Piątek,  5 marca

TVP 1, godzina 17:35, Klan odc. 1850

Krystyna cieszy się na prywatne lekcje tańca. Rysiek umawia się na zakupy z Joanną. Agnieszka spotyka się z Kingą w drodze do urzędu. Niestety, okazuje się, że niedoszła pralnia musi być wykorzystana zgodnie z planem, czyli jako obiekt usługowy. Działalność kulturalna nie wchodzi w grę. Z pomocą Joanny Rysio wybiera złoty drobiazg dla żony. Lubicz prosi znajomą, by najpierw sama przymierzyła wisiorek. Przypadkowym świadkiem sceny jest Jerzy. Bożenka pyta Kamilę, czy nie wie, co się dzieje z koleżanką, która od ferii nie pojawiła się w szkole. Norbert zaprasza Olę do teatru. Przed wyjściem mama chłopaka pyta go, czy wziął tabletkę. Na urodzinach Martyny dochodzi do przykrego incydentu.

TVP 1, godzina 18:00, Plebania odc. 1462

Ewa jest bardzo zmartwiona, ponieważ  mama pokłóciła się z Mateuszem. Tymczasem Józefina opowiada proboszczowi, że były chłopak Iwony, Darek, najwyraźniej zamierza poróżnić młodych.

Polsat, godzina 18:00, Pierwsza miłość odc. 1063

Marysia orientuje się, że jest śledzona przez policję. Udaje jej się jednak zgubić funkcjonariuszy, by w tajemnicy spotkać się z Pawłem. Mąż przekonuje ją,  że jest niewinny. Majka mu wierzy i prosi Artura, by pomógł  Pawłowi opuścić kraj. Niestety policjanci krzyżują ich plany. Podczas rewizji w domu Krzyżanowskich odnajdują klucz francuski, domniemane narzędzie zbrodni. Emilka rozważa wyjazd z Wojtkiem do Ameryki Południowej. Ostatecznie rozmyśla się i stawia ultimatum - albo ona albo jego kariera. Tymczasem Stefani nie chce przyjąć do wiadomości faktu, że Jan zdecydował się z nią zerwać. Między byłą parą dochodzi do ostrej kłótni.

Polsat, godzina 19: 30, Samo życie odc. 1424

Zespół "Samego Życia" nie może uwierzyć w awans Anety na asystentkę Bartnika. Marek martwi się, że Aneta narobi kłopotów i postanawia pogadać  z naczelnym. Aneta podchodzi do nowych obowiązków ze zbyt dużym zapałem i wywołuje w redakcji duże zamieszanie. Sandra zaczyna lekcje jazdy z Sandałem. Kinga i Wacław nie mogą sobie poradzić w restauracji bez Anety. Kinga myśli o zamknięciu lokalu do czasu, gdy kogoś  nie znajdą. Na szczęście Wacław sprowadza do pomocy panią  Janinę. Kinga i Kostek kończą przygotowania do ślubu.

TVN, godzina 17: 55, Majka odc. 45

Wystawa Majki cieszy się sporym zainteresowaniem. Wiktor za pieniądze zdobywa dla Aleksandry kolejną  informację o jej mężu. Grażyna podsuwa siostrzenicy pomysł, by wykorzystała ją do zniszczenia romansu Michała.

TVP2, godzina 20:05, Na dobre i na złe odc. 399

Wojtek namawia Iwonę, by zamieszkała z nim w Hiszpanii. Lena zaprasza kolegów z Leśnej Góry na obronę  swojego doktoratu. Podczas wizyty w szpitalu prosi Zosię, by skontaktowała ją z najlepszym onkologiem. Do kliniki trafia pani Zuzanna. Kobieta została raniona nożem przez wnuczka, którym się opiekowała pod nieobecność rodziców. Chłopiec posługuje się slangiem z gier komputerowych i jedynie doktor Sambor potrafi się z nim porozumieć. Marta martwi się, że jej matka ma problemy ze zdrowiem i podstępem skłania ją do spotkania z Tretterem. Bożenka odwiedza Van Der Graafa, by porozmawiać o przyszłości ich związku. W progu zauważa spakowane walizki…

Opracowała Alicja Milewska

Zobacz także:

Młodociane gwiazdy warte miliony

Mimo młodego wieku dorobili się  sporej popularności i fortuny. Jak to bywa w branży rozrywkowej, często jedna rola wystarczyła, aby odnieść sukces, który wpłynął na całe ich przyszłe życie.

Filmy dla singielek. (Uwaga, przystojniacy na ekranie!)

Jesteś sama? Zafunduj sobie wieczór filmowy. Przystojniacy na ekranie przyprawią Cię o szybsze bicie serca!

Polecane wideo

Komentarze (15)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 05.03.2010 15:06
„Papilocie! Mam 22 lata, za rok wyznaczoną datę ślubu.
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 05.03.2010 15:03
„Papilocie! Mam 22 lata, za rok wyznaczoną datę ślubu.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 05.03.2010 15:02
„Papilocie! Mam 22 lata, za rok wyznaczoną datę ślubu.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 05.03.2010 15:01
„Papilocie! Mam 22 lata, za rok wyznaczoną datę ślubu.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 05.03.2010 15:00
„Papilocie! Mam 22 lata, za rok wyznaczoną datę ślubu.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie