Co dziś w serialach?

Co wyniknie z ponownej zażyłości stosunków Pawła Zduńskiego i Madzi? Jakie wydarzenia scementują więź Michała i Majki?
Co dziś  w serialach?
Serial M jak Miłość
01.03.2010

Już teraz możesz dowiedzieć się o najnowszych perypetiach z życia ulubionych serialowych bohaterów. Nie czekaj!

Poniedziałek, 1 marca

TVP 1, godzina 17:35, Klan odc. 1846

Zyta obawia się, że ojciec będzie próbował zniechęcić ją do ślubu z Michałem. Matka dziewczyny - Wanda, podejrzewa, że pułkownik może odmówić współfinansowania wesela. Ławecka składa wymówienie z pracy. Po piątkowej wizycie detektywa przestała ufać zarówno jemu, jak i szefowej. Zdenerwowana Karolina wzywa do siebie winowajcę. Koziełło chwali się Pawłowi, że od kilku dni razem z Anną są opiekunami rodzeństwa Błażeja. Po weekendzie spędzonym w Płocku z Norbertem, Ola jest w świetnym nastroju. Agnieszka szykuje się do przejęcia lokalu po pralni Kingi. W piątek dopełnią formalności w urzędzie. Antek postanawia odebrać Hannę z pracy. Z daleka widzi, jak jego ukochana kokietuje swojego szefa.

TVP 1, godzina 18:00, Plebania odc. 1458

Ks. Marek dalej odprawia msze polowe przed blokiem niepełnosprawnego mężczyzny, który nie jest w stanie przyjść do kościoła. Na ulicy Dżeju z kolegami zaczepiają  Makowskiego. Ten składa im niecodzienną propozycję. Nastolatki obrabują mu mieszkanie, dzięki czemu mężczyzna otrzyma spore odszkodowanie z towarzystwa ubezpieczeniowego. Obiecuje, że pieniądze podzieli po połowie. Na plebanii zjawia się dzielnicowy. Informuje proboszcza o skargach składanych na duchownego, który zakłóca spokój odprawiając msze na osiedlu. Ks. Artur zauważa, że jego przełożony wyraźnie faworyzuje Marka. Makowski plądruje mieszkanie. Pakuje wszystkie kosztowności do torby i ucieka przez okno.

TVN, godzina 17:55, Majka odc. 41

Michał i Lucyna winią siebie za stan zdrowia Kazimierza. Z pomocą przychodzą Róża i jej dawny znajomy - profesor Rotarski. Problemy jeszcze bardziej zbliżają  Michała z Majką. Adam, widząc to, radzi przyjacielowi, by szczerze porozmawiał z dziewczyną. Tymczasem ona przygotowuje zdjęcia na wystawę. Bielska sugeruje, by wybrała fotografie z cyklu "Dworki polskie". Majka nie wie, co robić, gdyż Kasia ma wątpliwości, czy jej prace na wystawie to dobry pomysł. Aleksandra dowiaduje się,  że teść zapisał jej swoją firmę.

TVN, godzina 20:05, Na wspólnej odc. 1244

Ludwika bez konsultacji z Agnieszką  i Rafałem postanawia, że jej krewna Emilka zamieszka z nimi. Ma uczyć się w renomowanym warszawskim liceum. Gdy Olszewska dowiaduje się o pomyśle pani Sobczak, postanawia oponować.

Polsat, godzina 18:00, Pierwsza miłość odc. 1059

Lucyna zaprasza Bartka do swojego luksusowego mieszkania. Lekarz jest trochę przytłoczony jej wystawnym stylem życia. Umawiają się na kolejne spotkanie. Tymczasem Teresa staje po stronie Bartka. Marek wie, że dał się ponieść emocjom i popełnił błąd, zwalniając Miedzianowskiego. Prosi Bartka, by wrócił do pracy w szpitalu. Patryk stara się  unikać kontaktu z Renatą. Wyraźnie boi się jej męża. Renata oskarża byłego kochanka o tchórzostwo.

Polsat, godzina 19:30, Samo życie odc. 1420

Gosia nie chce iść na studia. Rodzice robią jej awanturę. Basia próbuje jej przemówić do rozsądku, ale siostry znów zaczynają się kłócić. Do Basi i Staszka przychodzi Tadeusz. Zapewnia, że kocha Gosię, a jego obecne małżeństwo to pomyłka. Iza nie uważa się za dziewczynę Artura, ale on nie rezygnuje i spędza z nią każdą wolną chwilę. Pani Pudel nie przychodzi na spotkanie z Sandałem w kinie. Teresa i Tamara postanawiają przestać ich swatać.

TVP2, godzina 20:05, Barwy szczęścia, odc. 394

Dorota nie może wybaczyć mężowi, że w obronie Kostka złożył fałszywe zeznania. Iwona jest zawiedziona, że rodzice nadal chcą się rozstać. Grześ zaprasza do domu Górków Ukrainkę, którą poznał na targu warzywnym.

TVP2, godzina 20:55, M jak miłość, odc. 727

Michał i Grażyna postanawiają  wyjechać do Stanów Zjednoczonych. Łagoda ma nadzieję,  że pobyt za granicą scementuje ich małżeństwo. Dorota nie chce pracować w przychodni z Lucyną, mimo że pielęgniarka została oczyszczona z zarzutów współudziału w napadzie. Majka wypytuje matkę, kim jest mężczyzna, który nachodzi ją w pracy. Jednak Chojnacka nie chce ujawnić jego tożsamości. Paweł zajmuje się  Madzią. Matka dziewczyny jest w bardzo ciężkim stanie. Sylwia namawia Janka, by związał się z inną kobietą. Irek umawia się z Mirką na randkę. Kuba zaprasza Alę do klubu, jednak przyjaciółka urażona jego długim milczeniem, odmawia. Marzena, gdy Budzyński zostawia ją samą w swoim gabinecie, kseruje dokumenty z jego biurka. Łukasz prosi Szymona, by pomógł mu rozbić związek Marty i Budzyńskiego. Wojciechowska zgadza się  zjeść kolację z matką adwokata.

Opracowała Alicja Milewska

Zobacz także:

Najbardziej fotogeniczne gwiazdy – RANKING!

Ich klasyczna, ponadczasowa uroda od lat inspiruje wybitnych fotografów i koneserów kobiecego piękna!

Jak pozować do zdjęć?

Czy wiesz, jak powinnaś ustawiać  się do zdjęć, żeby dobrze na nich wyjść? Sprawdź! 

 

Polecane wideo

Komentarze (17)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 01.03.2010 16:54
„Papilocie! Mam 22 lata, za rok wyznaczoną datę ślubu.
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 01.03.2010 15:26
chyba wam uje*bało bawspolnej bo zle napisane i nie dkonocznoe : |
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 01.03.2010 07:12
„Papilocie! Mam 22 lata, za rok wyznaczoną datę ślubu.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 01.03.2010 06:59
„Papilocie! Mam 22 lata, za rok wyznaczoną datę ślubu.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 01.03.2010 06:59
„Papilocie! Mam 22 lata, za rok wyznaczoną datę ślubu.
zobacz odpowiedzi (3)

Polecane dla Ciebie