Oto wszystkie pary z nowego reality show Netflixa. Poznajcie uczestników Love Never Lies Polska

Premiera reality show, które poprowadzi Maja Bohosiewicz, już 25 stycznia.
Oto wszystkie pary z nowego reality show Netflixa. Poznajcie uczestników Love Never Lies Polska
Fot. mat. prasowe / Netflix
23.01.2023

W nowym reality show Netflix Love Never Lies Polska sześć par wystawia swoją miłość na próbę, zamieszkując razem w willi, gdzie przez kilka tygodni ich prawdomówność sprawdzana jest przez nowoczesny wykrywacz kłamstw.
Maja Bohosiewicz o Love Never Lies Polska: To naprawdę mocny format i świetna rozrywka. Znajdziecie tu miłość, prawdziwe emocje, ale też szczere łzy. Poznacie sekrety uczestników – niejednokrotnie takie, z których oni sami nie zdawali sobie sprawy, a także ich marzenia i pragnienia. To była niesamowita przygoda – nie mogę się doczekać aż wszyscy zobaczą efekty naszej pracy.

Poznacie sześć par, z których każda jest inna, ale łączy je jedno - w każdym związku pozostawały pytania bez odpowiedzi. Jestem bardzo dumna ze wszystkich uczestników bo wiem, że wystawili siebie i swoje relacje na największą próbę - dodaje Maja.

Zobacz także: „Pokolenie Ikea” – o ludziach, którzy z przygód na jedną noc uczynili cel życia

Uczestnicy pierwszej edycji LOVE NEVER LIES POLSKA

love never lies polskaLilia i Andrzej

Lilia (28) i Andrzej (30) są ze sobą od pięciu lat. Andrzej jest trenerem personalnym i to właśnie zamiłowanie do sportu połączyło tych dwoje. Lilia ceni w swoim życiu równowagę - jest rozrywkowa i towarzyska, ale nie wyobraża sobie wieczoru bez… wyciszającej rundy szachów! Zdecydowali się na udział w programie z nadzieją, że zmiana otoczenia i zupełnie nowy impuls pozwoli im zażegnać burzliwy okres w ich związku.

love never lies polskaJędrzej i Bruno

Jędrzej (28) i Bruno (27) są jak ogień i woda. Różnice w charakterach postrzegają jednak jako klucz do udanego związku i dlatego od prawie trzech lat cieszą się kwitnącą relacją. Choć mają różne zainteresowania, ich profesje nie są tak odległe - Jędrzej pracuje jako wizażysta, a Bruno jest fryzjerem. Łączy ich natomiast pasja do sztuki. Do Love Never Lies Polska przyszli z nadzieją, że program pozwoli przetestować siłę ich uczucia, odpowiedzieć na kilka pytań i otworzyć się na kolejne kroki w związku.

love never lies polskaBernadeta i Dominik

Bernadeta (28) jest zawodową tancerką, Dominik (25) pracuje w branży motoryzacyjnej, a wspólne chwile najchętniej poświęcają na uprawianie sportów ekstremalnych. Parą są od roku. Uwielbiają rywalizację i wszystko, co może dostarczyć im zdrowej dawki adrenaliny. To między innymi z tego powodu zdecydowali się na udział w Love Never Lies Polska. Liczą, że pobyt w willi będzie również okazją do do spojrzenia na siebie i swój związek z nowej perspektywy.

love never lies polskaKasia i Kornel

Wspólną pasją Kasi (22) i Kornela (22) są podróże i gry komputerowe. W związku są od prawie dwóch lat. Przestrzeń wirtualna stanowi dla Kornela nie tylko źródło rozrywki, ale i dochodu - zajmuje się bowiem kryptowalutami. Kasia w wolnych chwilach lubi oddawać się pasji jaką jest fotografia. Do udziału w programie skłoniła ich chęć przeżycia niezapomnianej przygody oraz fakt, że kilkumiesięczna przerwa w ich związku pozostawiła parę pytań bez odpowiedzi.

love never lies polskaIda i Mateusz

Ida (20) i Mateusz (24) są ze sobą niecały rok. To, co ich napędza to wspólne podróże, dlatego wykorzystują każdą okazję, by poznawać nowe miejsca i odkrywać kolejne zakątki świata. Na co dzień Ida studiuje, a Mateusz pracuje w logistyce. Ich relacja opiera się na przyjaźni, co wiele ułatwia, ale też może stanowić swego rodzaju wyzwanie. Love Never Lies Polska to w ich ocenie szansa, by sprawdzić swój związek w nowych warunkach.

love never lies polskaWiktoria i Jasiek

Wiktoria (23) i Jasiek (25) przyszli do programu przekonani o sile swojego uczucia i gotowi na każde wyzwanie. Wiktoria projektuje wnętrza, Jasiek jest logistykiem. Są ze sobą od pięciu lat i choć od pierwszego spotkania poczuli, że coś naturalnie “kliknęło”, na swojej drodze natrafili na liczne wyboje. Uważają jednak, że dzięki niełatwym doświadczeniom ich związek dojrzał i nic nie jest w stanie ich rozdzielić.

Premiera: 25 stycznia 2023 tylko na Netflix.

Zobacz także: 10 ikon emoji, których używają „starzy ludzie”. Pokolenie Z już ich nie stosuje

Mat. prasowe

Polecane wideo

Polskie słowa, które są... obraźliwe za granicą
Polskie słowa, które są... obraźliwe za granicą - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie