Pierwszy zwiastun nowego filmu Marii Sadowskiej trafił do Sieci. Będzie gorąco?

W roli głównej córka Jana Englerta i Beaty Ścibakówny.
Pierwszy zwiastun nowego filmu Marii Sadowskiej trafił do Sieci. Będzie gorąco?
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/edyta.folwarska/)
30.11.2022

Do Sieci trafił właśnie zwiastun nowej produkcji w reżyserii Marii Sadowskiej. W filmie „Pokusa”, o którym mowa, nie zabraknie odważnych scen, co widać już w trailerze. Premiera ekranizacji powieści Edyty Folwarskiej ma mieć miejsce już niedługo. W roli głównej Helena Englert, która szerszej publiczności dała się poznać dzięki roli w serialu „Barwy szczęścia”.

Zobacz także: Widzowie mdleją i uciekają z kina. Mimo to przerażający horror cieszy się rekordową oglądalnością

„Pokusa” – co wiemy o produkcji?

„Pokusa” to kolejny już film, który został wyreżyserowany przez Marię Sadowską. Wcześniej w kinach mogliśmy oglądać m.in. „Dziewczyny z Dubaju”, którym towarzyszyły niemałe kontrowersje. O role w najnowszym projekcie Sadowskiej walczyło wiele gwiazd, w końcu w tytułową postać wciela się Helena Englert – córka Jana Englerta i Beaty Ścibakówny.

Jak zapewnia Edyta Folwarska, „Pokusa” jest oparta na faktach. Fabuła filmu ma pokazywać środowisko piłki nożnej. Ma także poruszać kwestie wykorzystywania seksualnego i mobbingu. W filmie nie zabraknie odważnych scen, co czyni go kolejnym polskim erotykiem. W „Pokusie” Helena Englert wciela się w Inez – młodą dziennikarkę z ambicjami, marzącą o etacie w prestiżowym wydawnictwie. Niestety, kiedy udaje jej się spełnić marzenie, rzeczywistość nie jest tak kolorowa, jakby się mogło wydawać. W informacji prasowej możemy przeczytać:

W „Pokusie” młoda kobieta brutalnie zderzy się ze światem osób z pierwszych stron gazet i plotkarskich portali. Wda się w romans z szefem, a także wpadnie w oko przystojnego piłkarza.

Hit czy kit? Przekonamy się już niedługo. Premiera filmu jest bowiem zaplanowana na początek 2023 roku. Wybierzesz się do kina?

Zobacz także: Dwupoziomowe mieszkanie Pauliny i Jakuba Rzeźniczaków. Tak będą mieszkać po ślubie

 

Polecane wideo

Najgorętsze WAGS na Mundialu 2022 (Ranking)
Najgorętsze WAGS na Mundialu 2022 (Ranking) - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 01.12.2022 09:08
Z taką fryzurą wpaść komuś w oko heheheh , nie no tak serio to włosy ma straszne
odpowiedz

Polecane dla Ciebie