Poszli na „Avatar”. Zażądali zwrotu pieniędzy

Klienci kin poczuli się oszukani.
Poszli na „Avatar”. Zażądali zwrotu pieniędzy
Fot. 20th Century Studios/PLANET / Planet / Forum
03.10.2022

Słynny film Jamesa Camerona z 2009 r. doczekał się kontynuacji. Zanim jednak druga część produkcji wejdzie do kin, dystrybutorzy postanowili ponownie zagrać część pierwszą. Niestety, niektórzy klienci kin nie zauważyli, że kupują bilety na film z 2009 roku. Poczuli się oszukani i zażądali zwrotu środków.

Zobacz także: Książki kryminalne to nie tylko Remigiusz Mróz. Oto 5 pozycji, które warto przeczytać

Poszli na „Avatar”. Zażądali zwrotu pieniędzy

Pierwsza część hitowego filmu „Avatar” miała swoją premierę w 2009 roku. Produkcja od razu spodobała się widzom i tym samym zarobiła niebagatelną sumę, stają się przy okazji jednym z największych hitów wszech czasów. Mimo że powstała druga część tego filmu, na ekrany niedawno ponownie weszła część pierwsza. Ludzie ochoczo ruszyli do kin z myślą, że obejrzą (planowaną na koniec tego roku) premierę i niektórych z nich spotkało rozczarowanie, ponieważ na ekranie wyświetlił się film, który dobrze znają. Niektórzy wręcz zażądali zwrotu pieniędzy za bilety.

Jak informuje portal o2.pl, w jednym z wrocławskich multipleksów doszło nawet do słownych przepychanek pomiędzy obsługą kin a niezadowolonymi widzami. Co prawda, pracownicy informowali klientów, że obejrzą film z 2009 r., jednak nie wszyscy z nich te wiadomość przyswoili. Kino poszło na rękę zbulwersowanym widzom i zwracało pieniądze za bilety, nawet jeśli ktoś dostrzegł swoją pomyłkę dopiero pod koniec seansu.

Mimo niezadowolenia niektórych osób, produkcja miała 3. miejsce wśród najchętniej oglądanych filmów weekendu.

Zobacz także: Powstanie kolejna adaptacja książki o Harrym Stylesie. W roli głównej Anne Hathaway

Źródło: o2.pl

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Avatar (@avatar)

Polecane wideo

„Ideał kobiety”. 4 cechy wyglądu, które najbardziej kręcą facetów
„Ideał kobiety”. 4 cechy wyglądu, które najbardziej kręcą facetów - zdjęcie 1
Komentarze (2)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 03.10.2022 20:20
ślepi w karty nie grają. jak ktoś nie przyswaja prostych informacji, to niech kreskówki w TV ogląda. powinni zwracać do 20 minuty filmu max, a nie po całym seansie. to tak jakbyś prawie skończył danie w restauracji, a potem twierdził, że było przesolone i nie do zjedzenia i zażądał zwrotu pieniędzy. a na takich bojowych, to się wzywa siły porządkowe.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 03.10.2022 15:32
Po 15-20 min od rozpoczęcia filmu, to bym zwracała, później już nie. W Polsce jak zwykle cwaniactwo, trochę jak zwracanie dania do kuchni w restauracji: niby kurczak niedobry i twardy i 'halo policja chcem spofrotem moje pienionszki', ale Janusz opierniczył cały talerz, zanim się zorientował? No chyba nie.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie