Co dziś w serialach?

Przeczytaj, co wydarzy się w życiu twoich ulubionych serialowych bohaterów!
Co dziś  w serialach?
09.02.2010

Przeczytaj, co wydarzy się w życiu twoich ulubionych serialowych bohaterów!

Wtorek, 9 lutego

TVP 1, godzina 17:35, Klan

Rysiek nie może sobie wybaczyć, że planowana akcja się nie udała. Deptuła bardzo przeprasza żonę, że nie będzie mógł towarzyszyć jej podczas nagrania pieśni ślubnej. Renata planuje bal ostatkowy. Cieszy ją myśl, że Antek poczuje się zazdrosny. Jerzy uprzedza, że jej mąż wkrótce wyjeżdża na urlop. Beata opowiada Leszkowi o tygodniu spędzonym z dziećmi i Jackiem w Wiśle. Traci dobry humor, przeglądając korespondencję. Kinga chce zabrać synów do rodziców na czas pobytu w Polsce. Michał nie jest zadowolony ze zmiany planów.

TVP 1, godzina 18:00, Plebania

Proboszcz jedzie z Marianem do ks. Marka. W czasie podróży Marian opowiada o swoim życiu. Janusz wzywa do siebie Karola, który zdaje mu relację ze swoich ustaleń. Stefan odmówił podjęcia pracy. Rumcajs wymusza na nim zmianę decyzji. Marian pyta proboszcza o Mateusza, zauważył, że chłopak interesuje się Iwoną. Mateusz pojawia się w wypożyczalni filmów. Zaprasza Iwonę na kolację. Proboszcz przychodzi do księdza Marka. Przyjmuje go matka gospodarza, która martwi się o syna. Antoni prosi Marka go o powrót na plebanię.

TVP 2, godzina 20:05, Barwy szczęścia

Elżbieta obawia się,  że Piotr wykorzysta w sądzie wiedzę o jej stosunkach z Robertem. Po wysłuchaniu matki, Walawska prosi Roberta, by nie afiszował  się ich związkiem. Zostaje rozstrzygnięty konkurs na redaktora naczelnego "Kobiety". Michał zwierza się Adamowi z problemów z bratem. Jakubik radzi mu, aby Kostek jak najszybciej oddał pieniądze wierzycielom. Michał próbuje namówić brata do sprzedaży domu. Malwina prosi Magdę i Jarka, by zaopiekowali się Kacprem. Mężczyzna nie kryje niezadowolenia. Magda ma dość egoizmu Jarka.

TVP 2, godzina, 20:40, M jak Miłość

Łagoda zostawia w przychodni dużą kwotę pieniędzy. W nocy, gdy Kulesza ma dyżur, Maria słyszy w domu podejrzany hałas. Okazuje się, że włamywacze zranili Kuleszę, ale Arturowi udaje się ich pokonać. Rogowski zatrzymuje jednego z gangsterów. Jest nim zięć Lucyny. Agata wyznaje Rogowskiemu, że przyjechała do Gródka, by odszukać mężczyznę, którego darzyła miłością. Majka jest zazdrosna o Madzię. Próbuje zmusić Pawła, by zerwał z nią kontakt. Majka odkrywa, że matka ma kłopoty. Chojnacka odbiera telefon od dawnego znajomego.

Polsat, godzina 18:00, Pierwsza Miłość

Magda domyśla się,  że Majka ma romans. Odkryciem dzieli się z Emilką, a potem postanawia powiedzieć Pawłowi, że Marysia go zdradza. Tymczasem Artur tłumaczy koledze, że przyjacielskie stosunki między jego żoną, Marysią, a Magdą, jego pierwszą dziewczyną, nigdy nie będą możliwe. Patryk dowiaduje się, kim jest jego prześladowca. Okazuje się, że to mąż Renaty. Jan odwiedza Stasiaka i próbuje go nakłonić do rozstania z Majką. Uważa, że lekarz niszczy życie jego córki.

Polsat, godzina 19:30, Samo życie

Pracownicy w firmie Jarka nie są zadowoleni z pierwszej wypłaty. Okazuje się, że praca była ciężka, a pieniędzy jest niezbyt dużo. Kolejne zlecenie może być bardziej dochodowe. Udając hodowców psów, Justyna i Roman próbują zbadać rynek nielegalnych walk. Justyna świetnie gra i ratuje ich skórę, gdy przestępcy zaczynają domyślać się, że coś jest nie tak. Ewa pracuje nad materiałem o prostytucji. Kompletnie sobie nie radzi z tematem. Mocno przeżywa sytuację poznanych kobiet i prosi Bartnika o odebranie jej zadania.

TVN, godzina 17:55, Majka

Majka i Michał zaczynają jeździć razem w plener i fotografować obiekty zaprojektowane przez Panorama Projekt. Aleksandra dowiaduje się, że agencja matek zastępczych podpisała umowę z innym małżeństwem. Jest zła na Michała, że przez jego opieszałość i poszukiwania "tajemniczej kobiety", stracili kolejną szansę na dziecko. Majka korzysta z rady Anny i umawia się z mecenasem Kotowskim. Ten radzi jej złożyć w klinice propozycję nazwiska ojca w zamian za zaniechanie procesu. Dr Kowalewska mówi, że doszło do pomyłki podczas zabiegu inseminacji.

TVN, godzina 20:00, Na Wspólnej

Andrzej przyznaje się  do zdrady emocjonalnej. Mówi Basi, że pogubił się w uczuciach. Jednocześnie prosi żonę o pomoc. Basia postanawia pomóc Andrzejowi. Jednak kiedy spotyka Kingę, nie potrafi się opanować. Renata ma nadzieję, że Dzięcioł przyzna się do winy, a Sławek lada moment zostanie zwolniony z aresztu. Niestety, zeznania gangstera jeszcze bardziej go pogrążają. Julian przychodzi do Żanety. Ola kolejny raz nie idzie przez Wojtka do szkoły. Zdenerwowany tym Daniel przychodzi do Oli. Zastaje u niej Wojtka.

Opracowała Natasza Lasky

Zobacz także:

Czy warto wybrać się do kina na PARNASSUSA?

Parnassus jeszcze na długo przed swoją premierą wzbudzał ogromne zainteresowanie - emocjonował, wzruszał, intrygował, wreszcie tworzył legendy. 

„Wszystko, co kocham”: Historia miłości z historią w tle

Sex, rock’n’roll i polityka!

Komentarze (19)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 10.02.2010 16:47
„Papilocie! Mam 22 lata, za rok wyznaczoną datę ślubu.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 09.02.2010 15:02
„Papilocie! Mam 22 lata, za rok wyznaczoną datę ślubu.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 09.02.2010 14:50
„Papilocie! Mam 22 lata, za rok wyznaczoną datę ślubu.
zobacz odpowiedzi (2)
Anonim (Ocena: 5) 09.02.2010 14:49
„Papilocie! Mam 22 lata, za rok wyznaczoną datę ślubu.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 09.02.2010 14:48
„Papilocie! Mam 22 lata, za rok wyznaczoną datę ślubu.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo