Książki dla kobiet o lekkim zabarwieniu erotycznym

Gwarantujemy, że już lektura pierwszych stron przyprawi cię o pąsy! Pamiętnik ekskluzywnej prostytutki, Nowy Jork skąpany w seksie, męska fascynacja pięknem kobiecego ciała oraz inne nieco erotyczne pozycje… książkowe!
Książki dla kobiet o lekkim zabarwieniu erotycznym
07.02.2010

Gwarantujemy, że już  lektura pierwszych stron przyprawi cię o pąsy! Pamiętnik ekskluzywnej prostytutki, Nowy Jork skąpany w seksie, męska fascynacja pięknem kobiecego ciała oraz inne nieco erotyczne pozycje… książkowe!

Dziennik nimfomanki, Valerie Tasso

To poruszająca autobiografia Francuzki z dobrego domu, dla której seks jest sensem życia. Jej przypadkowi partnerzy pochodzą z różnych środowisk, spotyka ich w niezwykłych okolicznościach, nawiązuje niecodzienne relacje, które opisuje z pełną szczerością. Wiąże się z psychopatą, przeżywa załamanie nerwowe, zostaje luksusową prostytutką. W agencji poznaje słabości mężczyzn, a w końcu znajduje miłość. Na podstawie książki powstał film pod tym samym tytułem.

Intymne przygody londyńskiej call-girl, Belle de Jour

Belle de Jour – Piękność Dnia. Artystyczny pseudonim kobiety, która nigdy nie posługuje się własnym imieniem. Belle ma dwadzieścia kilka lat, dyplom z literaturoznawstwa i pracę, z której jest zadowolona. Pracuje jako prostytutka, oferując bardzo szeroki wachlarz usług seksualnych, nie wyłączając sadomasochizmu. Jej internetowy blog przez ponad rok ściągał dziesiątki tysięcy fanów. Wydany w formie książki, jest pełną trafnych komentarzy, pikantną i ironiczną opowieścią o nocnym życiu Londynu. Belle zachowuje dystans do siebie i rozmaitej klienteli, nie stara się epatować seksem, koncentruje się raczej na zachowaniach i fantazjach klientów. Na podstawie książki powstał serial telewizyjny.

Jedenaście minut, Paulo Coelho

Współczesna baśń dla dorosłych, przypowieść o seksie i miłości, a także o przeznaczeniu, które sprawia, że kręte ścieżki naszego losu mogą nieoczekiwanie poprowadzić nas ku szczęściu, choć dawno przestaliśmy w nie wierzyć. Maria, młoda dziewczyna z brazylijskiej prowincji, wyrusza w daleką podróż. Jednak świat jest inny niż sobie wyobrażała. Gorzkie doświadczenia sprawiają, że zostaje prostytutką. Decyduje się na życie bez miłości i wpada w pułapkę, z której wybawić ją może tylko miłość... Jest to zarazem studium o naszej seksualności, o jej sacrum i profanum, o jednej z najważniejszych i jednocześnie najbardziej zakłamanych sfer naszego życia.

Genevieve, Eric Jerome Dickey

Genevieve - piękna, niezależna kobieta sukcesu, oraz jej mąż - naukowiec w dziedzinie medycyny, wiodą dostatnie życie w Los Angeles. Wszystko zmienia się, kiedy oboje jadą na pogrzeb babki. Sekrety rodzinne Genevieve wychodzą na jaw, a jej mąż zaczyna fascynować się młodą i pełną temperamentu szwagierką.

seks w wielkim mieście, Bandance Bushnell

Pierwowzór słynnego, wręcz kultowego serialu. Warto przeczytać, nawet jeśli serial znasz na wyrywki – jest napisana w zupełnie innym stylu, niż narracja Carrie. Candace Bushnell wprowadza nas w świat pięknych i bogatych próżniaków Nowego Jorku. Bohaterowie opowiadań opartych na dowcipnych, a czasem brutalnie szczerych felietonach z kolumny towarzyskiej w New York Observer, włóczą się grupami po przyjęciach, barach i klubach, a potem… lądują w cudzych łożkach.

Kolejne zestawienie książkowe, na Papilocie już za tydzień w niedzielę! Zobacz zestawienia z poprzednich tygodni: Książki dla wielbicielek sekretów oraz kobiece propozycje na zimowe wieczory – coś o modzie, coś o życiu, coś o karierze w świecie show-biznesu.

Gabriela Mostowicz – Zamenhof

Zobacz także:

Czy Polacy są społeczeństwem nieczytającym?

Raport przygotowany przez TNS OBOP pokazał, że w ciągu ostatnich kilku lat wzrósł odsetek ludzi deklarujących, że w ciągu roku nie przeczytali ani jednej książki

Książka kucharska dla kanibali!

Książka kulinarna „Kuchnia kanibala, czyli 22 potrawy z człowieka” to dość kontrowersyjna literatura tylko dla osób o wytrzymałych nerwach.

 

Polecane wideo

Komentarze (136)
Ocena: 5 / 5
Agata (Ocena: 5) 22.10.2013 21:40
Osobiście polecam książki Patryka Nowodworskiego
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 28.03.2011 15:45
11 minut i dziennik nifomanki dobrze się czyta i ciekawe sceny erotyczne opisują
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 14.02.2010 15:08
„Papilocie! Mam 22 lata, za rok wyznaczoną datę ślubu.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 12.02.2010 22:28
„Papilocie! Mam 22 lata, za rok wyznaczoną datę ślubu.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 11.02.2010 12:31
„Papilocie! Mam 22 lata, za rok wyznaczoną datę ślubu.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie