Filmowe propozycje weekendowe

Jeśli nie marzysz o niczym innym niż relaksie w fotelu z miską popcornu w dłoni, mamy dla ciebie weekendowy przewodnik po filmowych propozycjach stacji telewizyjnych!
Filmowe propozycje weekendowe
Komedia małżeńska, Ta jedyna
06.02.2010

Sobota, TVP 1, 20:20, Śmierć nadejdzie jutro

Po karkołomnym pościgu na polu minowym w strefie zdemilitaryzowanej, James Bond wpada w ręce wroga i trafia do północnokoreańskiego więzienia. Po kilkunastu miesiącach zostaje zwolniony w ramach wymiany więźniów. Szef Krajowej Agencji Bezpieczeństwa Falco jest jednak przekonany, że Bond pod wpływem tortur zdradził towarzyszy. Aby odzyskać dobre imię i licencję, agent 007 podejmuje się kolejnej misji, w której kluczową rolę odegrają dwie piękne kobiety Jinx i Miranda Frost.

Sobota, Polsat, 20:00, Firma

Mitch McDeere, młody i zdolny prawnik z Harvardu, otrzymuje atrakcyjną ofertę pracy w znanej kancelarii prawniczej w Memphis, na wspaniałych warunkach wysoka pensja, luksusowy sportowy samochód, nisko oprocentowana pożyczka na dom. To wszystko w zamian za talent, długie godziny pracy i lojalność. Niebawem zwraca się do niego agent FBI z propozycją współpracy. Od niego prawnik dowiaduje się, że za firmą stoi mafia. Mitch musi dokonać trudnego wyboru: jeżeli będzie milczeć, czeka go więzienie, jeżeli zdradzi, wyda na siebie wyrok śmierci.

Sobota, TVN, 21:05, Ze śmiercią jej do twarzy

Madeline, gwiazda show-biznesu, coraz bardziej odczuwa nieubłagany upływ czasu. Ratunkiem okazuje się dr Menville, narzeczony jej przyjaciółki Helen, który jest cenionym specjalistą chirurgii plastycznej. Niewinna z pozoru znajomość kończy się ślubem. Wściekła z rozpaczy Helen poprzysięga zemstę. Po latach kobiety znów się spotykają. Madeline jest zdruzgotana wyglądem dawnej przyjaciółki. Chwytając się każdego sposobu na ratowanie upadłej urody, trafia do tajemniczej kobiety, od której otrzymuje specyfik gwarantujący wieczną młodość i urodę.

Niedziela, TVP 1, 22:20, Ta jedyna

Opowieść o wiecznej rywalizacji między braćmi Fitzpatrickami, taksówkarzem Mickeyem i maklerem giełdowym Francisem. Mickey poznaje w taksówce piękną studentkę, Hope. Oboje zakochują się w sobie i postanawiają zamieszkać razem. Francis od dawna jest związany z Renee. Jednak obaj panowie nie mogą zapomnieć o Heather, ich wspólnej miłości. Wkrótce wychodzi na jaw, że Francis ma romans z Heather. Kobieta wciąż darzy sympatią jego brata, Mickeya, który był kiedyś jej chłopakiem.

Niedziela, TVN, 20:00, Komedia małżeńska

Małżeństwo Marii i Wiktora przeżywa kryzys. Maria jest kobietą wykształconą, nie chce dłużej grać roli kury domowej. Pewnego dnia, Wiktor bez uprzedzenia zaprasza do domu gości i zamiast pomóc w przygotowaniach, miło gawędzi z kolegą i jego przyjaciółkami. Maria buntuje się i opuszcza dom. W pociągu zostaje okradziona przez Cyganki, a przyjaciele, których zamierzała odwiedzić w Warszawie, wyjechali za granicę. Nie załamuje się jednak ani nie rozpacza. Zaprzyjaźnia się z poznanym na dworcu kloszardem, Remkiem, doktorem filozofii.

Natasza Lasky

Zobacz także:

Najgorsze filmy wszechczasów! RANKING!

Pierwsze miejsce w rankingu stworzonym przez czytelników magazynu „Empire” należy do „Batmana i Robina”.

Najpiękniejsze kobiety świata – zobacz Miss World z ostatnich dziesięciu lat!

Wybory swoją historią sięgają aż do lat 50-tych ubiegłego wieku, kiedy to najpiękniejsze kobiety wybierano zawsze w stolicy Wielkiej Brytanii.

 

Polecane wideo

Komentarze (18)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 07.02.2010 16:56
„Papilocie! Mam 22 lata, za rok wyznaczoną datę ślubu.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 06.02.2010 14:52
„Papilocie! Mam 22 lata, za rok wyznaczoną datę ślubu.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 06.02.2010 13:10
„Papilocie! Mam 22 lata, za rok wyznaczoną datę ślubu.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 06.02.2010 12:09
„Papilocie! Mam 22 lata, za rok wyznaczoną datę ślubu.
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 06.02.2010 11:08
„Papilocie! Mam 22 lata, za rok wyznaczoną datę ślubu.
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie