Katarzyna Barlińska (P.S. Herytiera) – kim jest młoda pisarka, którą pokochali czytelnicy?

Pierwszy tom jej trylogii „Hell” pod tytułem „Start a fire” podzielony jest na dwie części. Obie biją rekordy popularności i królują na liście bestsellerów.
Katarzyna Barlińska (P.S. Herytiera) – kim jest młoda pisarka, którą pokochali czytelnicy?
Fot. Instagram (https://www.instagram.com/herytieraofficial/)
14.08.2022

Niedawno pisała maturę, obecnie studiuje dziennikarstwo i komunikację społeczną, a już pisze tak, że porywa rzesze czytelników. Stworzona przez nią historia Victorii i Nathaniela opisana w trylogii „Hell” różni się od typowego romansu przede wszystkim tym, że na początkowym etapie nie powinno się jej romantyzować. Nathaniel Shey to typowy „bad boy”, z kolei Victoria Clark jest dziewczyną z tzw. „dobrego domu”. Uczucie, które ich połączyło jest trudne i destrukcyjne. Może właśnie dlatego tak bardzo podoba się czytelnikom, którzy mają dość przesłodzonych opowieści. Co wiemy o autorce tego bestsellera?

Zobacz także: Fenomen Wattpada. Historie miłosne z Internetu zawładnęły listą bestsellerów

P.S. Herytiera, czyli Katarzyna Barlińska

Katarzyna Barlińska na stałe mieszka we Wrocławiu. W sieci funkcjonuje pod dwoma pseudonimami. Pierwszy z nich to „P.S. Heryteria”, z kolei drugi – „Pizgacz”. Jak sama mówiła, swoją przygodę z pisaniem zaczynała od tworzenia opowiadań, a trylogia „Hell” powstała, ponieważ chciała napisać coś, co będzie po prostu „bardziej”. Zakończenie znała jeszcze zanim stworzyła całą opowieść. 

Katarzyna Barlińska chętnie spotyka się z fanami, m.in. bierze udział w targach książek, gdzie podpisuje swoje dzieła i pozuje do zdjęć z czytelnikami. Na próżno jednak szukać w internecie szczegółów z jej życia prywatnego – woli je zachować dla siebie, a na swoim profilu na Instagramie ma dosłownie sześć zdjęć.

P.S. Herytiera debiutowała w wieku 15 lat. Była pierwszą Polką, której udało się zdobyć tak dużą rzeszę czytelników na platformie Wattpad. 

Zobacz także: Co się dzieje na Tinderze? 5 waszych historii

Trylogia „Hell”

Trylogię „Hell” Katarzyna Barlińska zaczęła publikować na Wattpadzie i chyba sama nie spodziewała się, jak duży sukces z czasem osiągnie. Pierwsza część trylogii, czyli „Start a fire. Runda pierwsza” i „Start a fire. Runda druga” zostały wydane przez wydawnictwo Editio Red. Wierni czytelnicy czekają teraz ma kolejną część „Burn the Hell. Runda trzecia”, której premiera planowana jest na wrzesień tego roku.
Fragment opisu książki „Burn the Hell. Runda trzecia” pochodzący od wydawcy:

„Victoria Joseline Clark próbuje żyć nowym życiem. Życiem, w którym nie ma miejsca na chaos i mrok. Na problemy, krzyki, niepewność i strach. Na ból duszy i ciała. Na to wszystko, co wniósł w nie Nathaniel Shey. Tyle że nie jest łatwo uwolnić się od magii spojrzenia czarnych oczu tego toksycznego chłopaka, nawet jeżeli osiemnastolatka już wie, że ich głębia może mieć zabójczą moc.”

Trylogia „Hell” nie jest jedyną opowieścią o Victorii i Nathanielu. Na Wattpadzie Katarzyna Barlińska publikuje co jakiś czas także wpisy w „Zmianie narracji”, czyli dzienniku Nate’a.

Źródło cytatu: www.lubimyczytac.pl

Zobacz także: Trzy znaki zodiaku, które najbardziej pasują do Twojej daty urodzenia

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Kasia (@herytieraofficial)

Polecane wideo

Tego lepiej nie jeść na pusty żołądek. Będziesz ospała, zdenerwowana, rozboli Cię brzuch
Tego lepiej nie jeść na pusty żołądek. Będziesz ospała, zdenerwowana, rozboli Cię brzuch - zdjęcie 1
Komentarze (7)
Ocena: 3.86 / 5
gość (Ocena: 1) 15.08.2022 07:50
Jako toaletowy to się nada.
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 1) 15.08.2022 07:50
Jako toaletowy to się nada.
zobacz odpowiedzi (1)
NiesprawnaDiana (Ocena: 5) 14.08.2022 20:40
Wszystko super, ale nie rozumiem tej mody na to że pisze się książkę która dzieje się w innej kulturze z której się pochodzi bądź w której się żyje, wtedy trudne o dobre realia
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 14.08.2022 01:29
Nie czytałam ale gratuluję sukcesu !
odpowiedz

Polecane dla Ciebie