„Black Mirror” powraca z szóstym sezonem i nową obsadą. Jakie gwiazdy zobaczymy na ekranie?

Pojawi się sporo znanych nazwisk.
„Black Mirror” powraca z szóstym sezonem i nową obsadą. Jakie gwiazdy zobaczymy na ekranie?
Fot. Netflix
15.07.2022

„Black Mirror” to jeden z najbardziej przewrotnych seriali Netflixa. Każdy odcinek zaskakuje niespodziewanym zakończeniem i zmusza widzów do refleksji. Do tej pory fani otrzymali pięć sezonów serialu, a ostatni ukazał się na początku czerwca 2019 roku. 

Zobacz również: „Black Mirror” wreszcie powraca! Rozpoczęto prace nad 6. sezonem

Niedawno twórcy “Black Mirror” poinformowali o rozpoczęciu prac nad szóstym sezonem produkcji. Teraz uchylili kolejnego rąbka tajemnicy i wymienili nazwiska aktorów, których zobaczymy w następnej odsłonie serialu. 

„Black Mirror”. Poznaliśmy obsadę szóstego sezonu 

W szóstej serii “Black Mirror” pojawi się wiele znanych nazwisk. Tak wynika z informacji opublikowanych przez twórców tytułu. 

Jak podaje serwis variety.com, w nowych odcinkach produkcji pojawi się m.in. Aaron Paul, znany głównie z serialu “Breaking Bad”. Co ciekawe, aktor już wcześniej współpracował przy “Black Mirror” - jego głos można było usłyszeć w jednym z odcinków w ramach czwartego sezonu, zatytułowanym “U.S.S. Callister”. 

Oprócz Aarona Paula w kolejnej serii “Black Mirror” wystąpią także Josh Hartnett, Kate Mara, Zazie Beetz, Danny Ramirez, Paapa Essiedu, Anjana Vasan, Clara Rugaard oraz Auden Thornton. Ale według serwisu variety.com to jeszcze nie koniec ogłoszeń związanych z obsadą nowych odcinków. 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Black Mirror (@blackmirror_series)

Przypomnijmy, że szósty sezon produkcji ma składać się z większej liczby epizodów niż poprzedni – w ramach piątej serii “Black Mirror” widzowie zobaczyli tylko 3 odcinki. Ponadto źródło cytowane przez portal variety.com zdradziło, że nowe epizody będą miały “o wiele bardziej kinowy wymiar”, a każdy odcinek będzie traktowany jak osobny film 

Czekacie na szósty sezon “Black Mirror”? 

Zobacz również: Ten serial ma 100 proc. pozytywnych ocen. „Jest genialny, ale może wywołać zawał serca”

Polecane wideo

W „Stranger Things” gra długowłosego dziwaka. Na co dzień to przystojniak, za którym uganiają się nawet gwiazdy
W „Stranger Things” gra długowłosego dziwaka. Na co dzień to przystojniak, za którym uganiają się nawet gwiazdy - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie