Co stanie się z Max w piątym sezonie „Stranger Things”? Fani zwariowali na punkcie tej bardzo błyskotliwej teorii

„Bracia Duffer dosłownie pokazali nam, co stanie się z Max już w czwartym odcinku”.
Co stanie się z Max w piątym sezonie „Stranger Things”? Fani zwariowali na punkcie tej bardzo błyskotliwej teorii
Fot. Netflix
11.07.2022

Wielki finał czwartego sezonu “Stranger Things” już za nami. Fani na całym świecie odliczali dni do premiery dwóch ostatnich epizodów na Netflixie, a gdy wreszcie pojawiły się one na platformie streamingowej, serwery nie były w stanie sprostać olbrzymiemu zainteresowaniu widzów i po prostu padły. To zdarzenie w dobitny sposób pokazuje, że serial “Stranger Things” już stał się popkulturowym fenomenem.  

Zobacz również: O czym jest piosenka „Running Up That Hill”? Kate Bush tłumaczy fanom „Stranger Things” jej znaczenie

Zdaniem wielu krytyków na jedną z największych gwiazd serialu wyrasta Sadie Sink, która wciela się w postać Max Mayfield. Niestety po finałowym odcinku czwartej serii widzowie mają poważne obawy co do jej dalszych losów.  

UWAGA! Dalsza część tekstu może zawierać spojlery. 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Stranger Things Netflix (@strangerthingstv)

„Stranger Things”. Płyta Kate Bush przepowiedziała losy Max?

Fani “Stranger Things” doskonale pamiętają, że w ostatnim odcinku czwartego sezonu Max została zaatakowana przez Vecnę i zapadła w śpiączkę. Lekarze nie są w stanie powiedzieć, kiedy się obudzi, ani czy w ogóle to nastąpi. 

Ostatnio pewna TikTokerka podzieliła się niesamowitą teorią na temat dalszych losów Max. Jej zdaniem twórcy serialu już od dawna sugerowali, co stanie się z bohaterką graną przez Sadie Sink. Nie bez znaczenia jest tu także twórczość Kate Bush, której piosenka “Running Up That Hill” stała się najważniejszym utworem w historii produkcji. 

Zdaniem TikTokerki o pseudonimie @pinks.mom bracia Duffer pokazali widzom, co stanie się z Max już w czwartym odcinku najnowszej odsłony “Stranger Things”.  

@pinks.mom Stranger things theory, whats gonna happen to max in season 5! #strangerthings #strangerthings4 #stragerthingsthories ♬ original sound - pinks.mom

Cały album “Hounds of Love” opowiada o tym, jak dziewczyna zapada w śpiączkę, co się z nią wówczas dzieje oraz o tym, jak się z niej budzi. A więc czy ten album Kate Bush mówi nam o tym, co stanie się z Max w piątym sezonie? 

Następnie TikTokerka wyróżnia dwa utwory z tej płyty, które jej zdaniem są zapowiedzią dalszych losów Max. Chodzi o piosenkę zatytułowaną “Waking The Witch” oraz “Hello Earth”.  

Internauci nie kryli szoku w związku z faktem, jak prawdopodobnie brzmi ta teoria. Mało tego – zwracali uwagę na to, że w utworze “Waking the Witch” słychać... dźwięki zegara. Ponadto przez cały czas trwania piosenki pojawia się wyjątkowo złowieszczy głos, który do złudzenia przypomina Vecnę.  

Z kolei w utworze “Hello Earth” Kate Bush śpiewa: 

Patrzę na burze, które zaczynają kształtować się nad Ameryką. Nie jestem w stanie nic zrobić. Mogę tylko patrzeć na to, jak kołysze nimi wiatr. 

Brzmi znajomo? Fani przypominają, że w ostatniej scenie finałowego odcinka “Stranger Things” bohaterowie z przerażeniem patrzyli na nadciągającą burzę. 

Co sądzicie o tej teorii na temat dalszych losów Max? 

Zobacz również: Czwarty sezon „Stranger Things” miał być epicki. Zamiast tego dostaliśmy pstrokatą wydmuszkę i paradę banałów

Polecane wideo

Najbardziej zgorzkniałe znaki zodiaku. Nie potrafią cieszyć się życiem
Najbardziej zgorzkniałe znaki zodiaku. Nie potrafią cieszyć się życiem - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie