Fani „Stranger Things” masowo dzwonią pod numer z serialu. Są zachwyceni tym, co słyszą po drugiej stronie

Nikt nie spodziewał się, że ten numer jest prawdziwy!
Fani „Stranger Things” masowo dzwonią pod numer z serialu. Są zachwyceni tym, co słyszą po drugiej stronie
Fot. Netflix
08.07.2022

W czwartym sezonie “Stranger Things” poznaliśmy kilku nowych bohaterów. Zwłaszcza jedna postać wzbudziła wielką sympatię widzów, a aktorowi, który się w nią wcielił z dnia na dzień przyniosła światową sławę oraz... uwielbienie rzeszy fanek. 

Zobacz również: Twórcy „Stranger Things” wystosowali ostrzeżenie dla fanów. Chodzi o finał czwartego sezonu

Jednym z nowych bohaterów “Stranger Things” jest Argyle, czyli lekko zwariowany przyjaciel Jonathana. Argyle pracuje w pizzerii Surfer Boy Pizza i rozwozi klientom zamówienia charakterystycznym vanem, na którym został umieszczony numer telefoniczny do lokalu. 

Jak można było się spodziewać, wielu fanów serialu postanowiło sprawdzić, czy ten numer jest prawdziwy. Okazało się, że czekała ich spora niespodzianka. Co stało się po wybraniu tych cyfr? 

„Stranger Things”. Fani dzwonią pod numer Surfer Boy Pizza 

Fani “Stranger Things” masowo dzwonią pod numer telefonu widoczny na dostawczym vanie pizzerii Surfer Boy Pizza. Okazuje się, że po drugiej stronie czeka na nich sam Argyle, który nagrał specjalną wiadomość. 

Surfer Boy Pizza, tu Argyle. W Surfer Boy przygotowujemy wszystko na świeżo, poza ananasem, który jest z puszki 

- oznajmia Argyle, po czym podaje swoim kolegom z pracy szczegóły wyjątkowo skomplikowanego zamówienia, które właśnie otrzymał na innej linii. 

Fani nie kryją zachwytu tym sprytnym i zabawnym posunięciem twórców “Stranger Things”. Ale to nie jedyny serialowy numer, który wcale nie okazał się zmyślony. W trzecim sezonie produkcji widzowie wybierali ciąg cyfr, pod którymi czekała na nich wiadomość od Murraya. 

Witam, dodzwoniłeś się do rezydencji Murraya Baumana. Mamo, jeśli to ty, proszę, rozłącz się i zadzwoń do mnie między 5 a 6, tak jak wcześniej ustaliliśmy, okej?  

Co sądzicie o takiej niespodziance przygotowanej przez twórców “Stranger Things”? Jakie są wasze wrażenia po obejrzeniu czwartego sezonu? 

Zobacz również: Twórczyni „Przyjaciół” po latach przeprasza. Wyznała, że „jest zażenowana” kultowym serialem

Polecane wideo

Osoby spod tych znaków zodiaku mają opinię dziwaków. Są naprawdę osobliwe
Osoby spod tych znaków zodiaku mają opinię dziwaków. Są naprawdę osobliwe - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie