„Stranger Things” będzie musicalem? Podobno Netflix już realizuje ten pomysł

Miałaby to być produkcja w iście broadwayowskim stylu.
„Stranger Things” będzie musicalem? Podobno Netflix już realizuje ten pomysł
Fot. Netflix
28.06.2022

Serial “Stranger Things” zawsze budził wiele emocji, ale najnowszy, czwarty sezon produkcji sprawił, że sięgnęły one zenitu. Fani są zdania, że ostatnia seria kultowego tytułu Netflixa jest jeszcze lepsza od poprzednich i nie mogą się doczekać finałowych odcinków czwartego sezonu. 

Zobacz również: Twórcy „Stranger Things” wystosowali ostrzeżenie dla fanów. Chodzi o finał czwartego sezonu

Ale jednym z największych, by nie powiedzieć największym zaskoczeniem jeśli chodzi o najnowszą odsłonę “Stranger Things” jest wielki powrót utworu “Running Up That Hill” autorstwa Kate Bush. Piosenka po raz pierwszy została wydana w roku 1985, czyli 37 lat temu, ale dzięki serialowi zyskała nowe pokolenie fanów i wskoczyła na szczyt różnych list przebojów. 

Ten fenomen zainspirował przedstawicieli Netflixa, którzy teraz planują zupełnie nową odsłonę “Stranger Things”. Tytuł miałby powrócić jako... musical. 

„Stranger Things” będzie musicalem? Nowy projekt Netflixa 

Do takich informacji dotarł portal thesun.co.uk. Jak czytamy, Netflix szykuje “przedstawienie teatralne na żywo”. Miałby to być musical albo “występ komediowy” oraz produkcja w iście broadwayowskim stylu.

Serwis donosi, że szefostwo Netflixa otrzymało już zielone światło w związku ze swoim nowym przedsięwzięciem. Ale to nie koniec – platforma właśnie złożyła dokumenty w brytyjskim Urzędzie ds. Własności Intelektualnej dotyczące ochrony znaku towarowego “Stranger Things”. 

Na razie nie są znane żadne szczegóły dotyczące nowej, musicalowej wersji “Stranger Things”. Tymczasem druga część czwartego sezonu produkcji powróci na Netflixa już za parę dni, dokładnie 1 lipca 2022 roku. 

Chcielibyście zobaczyć “Stranger Things” jako musical? 

Zobacz również: Wpadka twórców „Stranger Things”. Widzowie zauważyli istotną dziurę fabularną

Polecane wideo

Osoby spod tych znaków zodiaku mają opinię dziwaków. Są naprawdę osobliwe
Osoby spod tych znaków zodiaku mają opinię dziwaków. Są naprawdę osobliwe - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie