Netflix szykuje reality show inspirowane „Squid Game”. Główna nagroda zwala z nóg

To najwyższa nagroda pieniężna w historii teleturniejów.
Netflix szykuje reality show inspirowane „Squid Game”. Główna nagroda zwala z nóg
Fot. Netflix
15.06.2022

Serial "Squid Game" pobił rekordy oglądalności na Netflixie oraz przyniósł serwisowi gigantyczne zyski. Aktorzy, którzy wystąpili w produkcji praktycznie z dnia na dzień zyskali międzynarodową rozpoznawalność, a widzowie domagający się kolejnych sezonów tej trzymającej w napięciu historii dopięli swego - reżyser południowokoreańskiego hitu ogłosił, że już wkrótce ruszą prace nad drugą serią.  

Zobacz również: Pierwszy sezon „Squid Game” miał mieć zupełnie inne zakończenie. Co miało się wydarzyć?

Brutalne rozgrywki zafascynowały widzów do tego stopnia, że niedługo po tym, jak serial “Squid Game” zadebiutował na Netflixie zaczęły pojawiać się informacje o zawodach inspirowanych produkcją. Jedne z nich zostały zorganizowane w Korei Południowej, ale podobne wydarzenie miało miejsce także m.in. w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. 

Teraz do gry wkroczył Netflix. Platforma właśnie poinformowała, że szykuje nowe reality show nawiązujące do “Squid Game”. Ochotnicy już są poszukiwani, a główna nagroda dosłownie zwala z nóg. 

„Squid Game: The Challenge”. Reality show inspirowane serialem  

Jak podaje Netflix, nowe reality show dostanie tytuł “Squid Game: The Challenge”. Podobnie jak w krwawych, fikcyjnych rozgrywkach o zwycięstwo będzie walczyć 456 graczy. 

Na szczęście na tym podobieństwa się kończą. Przedstawiciele Netflixa uspokajają, że zawody nie będą miały charakteru “na śmierć i życie”, chociaż poszczególne zadania będą nawiązywać do południowokoreańskiego hitu. 

Powstała już specjalna strona internetowa, za pośrednictwem której zainteresowani mogą przesłać swoje zgłoszenie, aby mieć szansę wzięcia udziału w reality show. Chętni mają do wyboru trzy castingi – brytyjski, amerykański oraz globalny. 

Widzieliście dramatyczne zmagania, a teraz sami macie szansę wziąć udział w największym społecznym eksperymencie Netflixa w historii! (...) Prawdziwi gracze zanurzą się w kultowym uniwersum “Squid Game” i nigdy nie będą wiedzieć, co ich czeka. Będą brać udział w emocjonujących rozgrywkach, które mają za zadanie wyłonić jednego zwycięzcę, który wróci do domu z nagrodą pieniężną, jaka odmieni jego życie. Fortuna jest na wyciągnięcie ręki - kto będzie twoim sojusznikiem? Komu zaufasz, a kogo zdradzisz w tym ostatecznym teście swojego charakteru? 

- czytamy na stronie squidgamecasting.com. 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez 𝗦𝗾𝘂𝗶𝗱 𝗚𝗮𝗺𝗲 (@squidgameeetr)

Ochotnicy, którzy chcą spróbować swoich sił w nowym reality show muszą wypełnić krótki kwestionariusz, a także nagrać 1-minutowy filmik, w którym opowiedzą coś o sobie, a także wyjaśnią, dlaczego chcą wziąć udział w “Squid Game: The Challenge” oraz na co przeznaczyliby wygraną. 

A skoro o wygranej mowa - zwycięzca rozgrywek zgarnie kwotę w wysokości dokładnie 4,56 mln dolarów, czyli ponad 20 mln zł. Mówi się, że to najwyższa nagroda pieniężna w historii teleturniejów.

Co sądzicie o takim pomyśle na reality show? Wzięlibyście udział w rozgrywkach inspirowanych “Squid Game”? 

Zobacz również: QUIZ: Którym graczem ze „Squid Game” jesteś?

Polecane wideo

9 błędów w „Squid Game”, których na pewno nie zauważyłaś
9 błędów w „Squid Game”, których na pewno nie zauważyłaś - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 15.06.2022 19:59
Wzięłabym udział, ale nie stawką o życie.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie