Tak wygląda nowa filmowa Madonna. Trudno odróżnić ją od piosenkarki

Królowa Popu sama wybrała ją do tej roli.
Tak wygląda nowa filmowa Madonna. Trudno odróżnić ją od piosenkarki
Fot. Instagram.com
09.06.2022

Madonna, której prawdziwe nazwisko brzmi Madonna Louise Ciccone, nie bez powodu zapisała się w historii jako Królowa Popu. Jej płyty sprzedały się w nakładzie ponad 300 mln egzemplarzy, co czyni ją najchętniej słuchaną artystką na całym świecie. Z kolei bilety na jej koncerty przyniosły zysk w wysokości ponad 1,5 mld dolarów, w związku z czym Madonna pozostaje najbardziej dochodową solową piosenkarką w historii. 

Zobacz również: Netflix ogłosił nowego rekordzistę. Ten tytuł oglądaliśmy przez niemal 287 mln godzin

Życiorys Madonny to gotowy scenariusz na film, nad którym prace trwają zresztą już od dawna. Jednak do tej pory twórcy nie potrafili rozwiązać podstawowego problemu, czyli znaleźć aktorki, która idealnie pasowałaby do tej roli.  

Aż do teraz. Właśnie ogłoszono, że filmową Madonną zostanie Julia Garner. 

Julia Garner zagra Madonnę w jej filmowej autobiografii 

Kim jest Julia Garner? To 28-letnia amerykańska aktorka, która zasłynęła głównie dzięki takim produkcjom jak “Ozark”, “Kim jest Anna?” czy “Martha Marcy May Marlene”. Zdaniem krytyków młoda artystka jest niezwykle utalentowana i ma szansę stać się jedną z najjaśniejszych gwiazd Hollywood. 

W walce o angaż w filmie o Madonnie Julia Garner pokonała szereg innych uznanych aktorek, m.in. znane z serialu “Euphoria” Sydney Sweeney, Alexę Demie i Barbie Ferreirę. Poza nimi o rolę walczyły także Odessa Young, Sky Ferreira, Bebe Rexha i Emma Laird, a podobno sama Madonna początkowo “namaściła” do tego zadania Florence Pugh. Ostatecznie jednak to właśnie Julia Garner sportretuje Królową Popu.  

Jak przekazał Universal, produkcja pokaże zmagania Madonny “jako artystki próbującej przetrwać w męskim świecie, a także jej podróż”. Sama piosenkarka, a zarazem reżyserka obrazu określiła swoją drogę do sukcesu jako “radosną, smutną, szaloną, dobrą, złą i brzydką”. 

Jak wygląda aktorka, która zagra rolę Królowej Popu? Dowiecie się tego z naszej galerii. Co sądzicie o tym wyborze? 

Polecane wideo

„Współczesna Diana”. Fryzura inspirowana byłą księżną to hit tego lata
„Współczesna Diana”. Fryzura inspirowana byłą księżną to hit tego lata - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie