Netflix ogłosił nowego rekordzistę. Ten tytuł oglądaliśmy przez niemal 287 mln godzin

I to zaledwie w ciągu 3 dni od premiery.
Netflix ogłosił nowego rekordzistę. Ten tytuł oglądaliśmy przez niemal 287 mln godzin
Fot. Pinterest.com (pinterest.co.uk/pin/12736811436214150)/Unsplash
01.06.2022

Netflix co jakiś czas analizuje swoje dane i prezentuje ranking najczęściej oglądanych produkcji. W opracowaniu zestawienia pod uwagę brana jest liczba godzin, jakie użytkownicy platformy poświęcili na oglądanie konkretnych tytułów. 

Zobacz również: Początek lata z Netflixem będzie bardzo udany. Nie oderwiecie się od tych nowości

Jeśli chodzi o produkcje anglojęzyczne, do tej pory największą popularnością tuż po premierze cieszyła się druga seria “Bridgertonów”. W weekend po wylądowaniu na Netflixie serial był oglądany przez 193 mln godzin. 

Jednak teraz nastąpiła zmiana na pozycji lidera, a w dodatku nowy zwycięzca wyprzedził drugą serię “Bridgertonów” aż o prawie 50 proc. jeśli chodzi o liczbę wyświetlanych godzin. Domyślacie się, o jaki tytuł chodzi? 

„Stranger Things 4” z rekordem wszech czasów na Netflixie 

Nie mogło być inaczej – tym serialem jest “Stranger Things”, a konkretnie pierwsza część czwartego sezonu, która zadebiutowała na Netflixie 27 maja 2022 roku. Tylko w ciągu trzech pierwszych dni nowe odcinki produkcji były oglądane przez prawie 287 mln godzin. 

Ale to nie wszystko. W związku z premierą nowego sezonu “Stranger Things” do zestawienia Top 10 na Netflixie ponownie wskoczyły wszystkie poprzednie serie produkcji - znalazły się w pierwszej piątce. Sezon pierwszy "Stranger Things" wylądował na trzecim miejscu z 38 mln godzin. Sezon trzeci zajął czwartą lokatę - 24,2 mln, a sezon drugi piątą - 22,2 mln. Drugie miejsce w zestawieniu zajął film "Prawnik z Lincolna" - 64,8 mln godzin.

Część druga czwartej serii "Stranger Things" pojawi się na Netflixie 1 lipca. Będzie liczyć tylko dwa odcinki, z czego finałowy potrwa aż 2 i pół godziny. 

Oglądaliście już nowy sezon “Stranger Things”? 

Zobacz również: Ten hit z lat 80. znów bije rekordy popularności. Wszystko z powodu „Stranger Things”

Polecane wideo

Horoskop miłosny na CZERWIEC
Horoskop miłosny na CZERWIEC - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie