Ten horror zniszczy wasze dzieciństwo. Kultowa bajka powraca w krwawym wydaniu

Uwaga - tego nie da się „odzobaczyć”.
Ten horror zniszczy wasze dzieciństwo. Kultowa bajka powraca w krwawym wydaniu
Fot. YouTube.com/unet
30.05.2022

Są pewne bajki, na których wychowało się niejedno pokolenie dzieci. Wystarczy wspomnieć takie kultowe i ponadczasowe tytuły jak chociażby “Alicja w Krainie Czarów”, powieści o Pippi Pończoszańce czy baśnie Hansa Christiana Andersena. Większość z nas doskonale pamięta je z czasów własnego dzieciństwa. 

Zobacz również: Czy to będzie najbardziej szokujący film tego roku? „Jestem pewien, że widzowie zaczną wychodzić po pięciu minutach”

Do tej listy bez wątpienia można dopisać postać ukochaną przez miliony dzieci na całym świecie, czyli Kubusia Puchatka. Miś ze Stumilowego Lasu i jego przyjaciele pozostają jednymi z ulubionych literackich i filmowych bohaterów dla kolejnych pokoleń.  

Jednak już niedługo może się to zmienić. Wszystko za sprawą nowej produkcji, która przedstawi Kubusia Puchatka w zupełnie innym, a nawet przerażającym świetle. Postać wykreowana przez A.A. Milne’a pojawi się bowiem w horrorze. 

Kubuś Puchatek bohaterem horroru „Winnie the Pooh: Blood and Honey” 

Kubuś Puchatek został bohaterem nowego filmu. Tym razem nie chodzi jednak o bajkę dla dzieci, ale o horror z gatunku slashera. 

Na początku roku dzieło autorstwa A.A Milne’a trafiło do domeny publicznej, co pozwala na jego swobodne udostępnianie i przetwarzanie bez obawy o konsekwencje wynikające z praw autorskich. W związku z tym reżyser Rhys Waterfield postanowił uczynić bohaterami swojego najnowszego horroru właśnie postaci z bajki dla dzieci. 

Produkcja nosi tytuł “Winnie the Pooh: Blood and Honey”, co w dosłownym tłumaczeniu oznacza “Kubuś Puchatek: krew i miód”. W Sieci pojawił się już pierwszy teaser tego slashera. 

W rozmowie z portalem variety.com reżyser zdradził, że opuszczeni przez Krzysia Kubuś Puchatek i Prosiaczek “wybiorą się na rzeź”. 

Nie ma przy nich Krzysia, który zaopatrywał ich w pożywienie, co czyni położenie Puchatka i Prosiaczka trudnym. Ponieważ przez długi czas musieli radzić sobie sami, stali się dzicy i powrócili do swoich zwierzęcych instynktów. Nie są już oswojeni – to dziki niedźwiedź i świnia, którzy szukają zdobyczy. 

Jak czytamy, film został nakręcony w pobliżu Ashdown Forest, który posłużył za inspirację do książkowego Stumilowego Lasu. Realizacja zdjęć zajęła tylko 10 dni. 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Consequence (@consequence)

Póki co nie są znane dalsze szczegóły na temat tego filmu ani konkretna data jego premiery. Zapowiedziano, że produkcja ma trafić do kin w drugiej połowie roku. 

Co sądzicie o Kubusiu Puchatku w takim wydaniu? Obejrzycie “Winnie the Pooh: Blood and Honey”? 

Zobacz również: Jest niekwestionowanym mistrzem grozy. Zdradził, którego horroru nie był w stanie obejrzeć do końca

Polecane wideo

Nosi rozmiar 100 GG, a jej biust nie przestaje rosnąć. 19-latka cierpi na gigantomastię
Nosi rozmiar 100 GG, a jej biust nie przestaje rosnąć. 19-latka cierpi na gigantomastię - zdjęcie 1
Komentarze (2)
Ocena: 5 / 5
Cloun 🤡 (Ocena: 5) 13.06.2022 20:19
Nie oglądam horrorów , dlatego nie oglądam bo nie lubię . Nie lubię jak robi się ze mnie idiotę ...?
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 30.05.2022 19:04
To jest tak słabe, że aż nie wiem jak to skomentować.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie