„Black Mirror” wreszcie powraca! Rozpoczęto prace nad 6. sezonem

Znamy już pierwsze szczegóły dotyczące nowych odcinków.
„Black Mirror” wreszcie powraca! Rozpoczęto prace nad 6. sezonem
Fot. Netflix
17.05.2022

„Black Mirror” to jeden z najpopularniejszych seriali Netflixa. Fani pokochali tę produkcję przede wszystkim za oryginalny format. Każdy odcinek to osobna historia (chociaż niektóre epizody subtelnie nawiązują do siebie), która toczy się w bliżej nieokreślonej przyszłości, wzbogaconej o różne nowinki technologiczne. Praktycznie każdy odcinek zaskakuje przewrotnym i błyskotliwym zakończeniem, dzięki czemu przesłanie serialu nabiera zupełnie nowego znaczenia i prowokuje widzów do wielu przemyśleń. 

Zobacz również: Netflix wprowadza abonament z reklamami. I to szybciej, niż wszyscy przypuszczali

Do tej pory widzowie otrzymali pięć sezonów serialu, a ostatni ukazał się na początku czerwca 2019 roku. Od tamtego czasu twórcy “Black Mirror”, ze scenarzystą i producentem Charliem Brookerem na czele, nie powiedzieli nic na temat kolejnych odcinków. Aż do teraz. Media właśnie obiegło potwierdzenie, że “Black Mirror” już niebawem powróci z szóstym sezonem. 

„Black Mirror” powraca. Rozpoczęto prace nad 6. sezonem 

Do takich informacji dotarł portal variety.com. Jak czytamy, prace nad nowymi odcinkami “Black Mirror” już się rozpoczęły. 

Z doniesień wynika, że szósty sezon produkcji będzie składał się z większej liczby epizodów niż poprzedni – przypomnijmy, że w ramach piątej serii “Black Mirror” widzowie zobaczyli tylko 3 odcinki. Ponadto źródło cytowane przez portal variety.com zdradziło, że nowe epizody będą miały “o wiele bardziej kinowy wymiar”, a każdy odcinek będzie traktowany jak osobny film.  

Przypomnijmy, że do ponad 3-letniej przerwy w pracy nad kontynuacją “Black Mirror” przyczyniła się głównie pandemia koronawirusa. Twórca tytułu, Charlie Brooker, tak argumentował opóźnienie kolejnych odcinków: 

Nie wiem, kto w tym momencie mógłby oglądać historie o rozpadających się społeczeństwach, więc nad nimi nie pracuję. 

Na razie nie znamy żadnych dalszych szczegółów dotyczących obsady lub daty premiery szóstego sezonu “Black Mirror”. Czekacie na nowe odcinki tej produkcji? 

Zobacz również: „Obejrzałam wszystkie odcinki na raz”. Ten serial Netflixa ma 100 proc. pozytywnych ocen

Polecane wideo

Tak wygląda nowa Francesca w „Bridgertonach”. Pasuje do tej roli?
Tak wygląda nowa Francesca w „Bridgertonach”. Pasuje do tej roli? - zdjęcie 1
Komentarze (2)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 17.05.2022 13:01
uwielbiam ten serial!
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie