Tak wygląda nowa Francesca w „Bridgertonach”. Pasuje do tej roli?

Wiemy też, co stało się z poprzednią aktorką.
Tak wygląda nowa Francesca w „Bridgertonach”. Pasuje do tej roli?
Fot. Instagram.com (@hannahfkdodd)
17.05.2022

Serial “Bridgertonowie” opowiada historię ośmiorga rodzeństwa z londyńskich wyższych sfer - Anthony’ego, Benedicta, Colina, Daphne, Eloise, Francesci, Gregory’ego i Hyacinthy. Do tej pory widzowie poznali losy Daphne oraz Anthony’ego, a Netflix już zapowiedział kolejne sezony produkcji, która podbiła serca fanów na całym świecie. 

Zobacz również: Jesteś fanką „Bridgertonów”? Sprawdź, jak brzmiałoby Twoje arystokratyczne nazwisko w świecie socjety

Jednak w nadchodzącej serii “Bridgertonów” szykują się spore zmiany. Na ekranie nie zobaczymy aktorki Ruby Stokes, która do tej pory wcielała się w postać Francesci Bridgerton. Netflix właśnie ogłosił, kto ją zastąpi i jednocześnie zapowiedział, że w kolejnych sezonach produkcji Francesca będzie pojawiać się o wiele częściej niż dotychczas. 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Ruby Stokes (@rubystokess)

„Bridgertonowie”. Tak wygląda nowa Francesca. Pasuje do tej roli? 

W pierwszych dwóch seriach “Bridgertonów” Francesca pojawiała się na ekranie sporadycznie i pozostawała jedną z bardziej tajemniczych postaci. Teraz ma się to zmienić, a w tę rolę wcieli się zupełnie inna aktorka. 

Netflix poinformował, że nową Francescą Bridgerton zostanie Hannah Dodd, znana głównie z takich produkcji jak “Znajdź mnie w Paryżu”, “Rozpustnice” czy “Anatomia skandalu”. Tym samym 27-latka zastąpi w tej roli Ruby Stokes, która odeszła z “Bridgertonów” w połowie zdjęć do drugiego sezonu, aby dołączyć do obsady nowego serialu Netflixa - “Lockwood & Co.”. 

Kocham Francescę, ale straciliśmy ją w połowie drugiego sezonu. Po wyczerpaniu wszystkich innych opcji niestety musiała nas opuścić w związku z powodami, na które nie mamy wpływu 

- mówił Chris Van Dusen, twórca “Bridgertonów”. 

Jak zaprezentuje się nowa Francesca? Dowiecie się tego z poniższej galerii. Myślicie, że Hannah Dodd pasuje do tej roli? 

Polecane wideo

Co studiowały największe polskie influencerki?
Co studiowały największe polskie influencerki? - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie