Filmy na weekend

Jeśli nie masz jeszcze weekendowych planów, może skusisz się na obejrzenie jednego z polecanych przez nas filmów? Szczególnie zachęcamy do zobaczenia komedii „Miłość i inne nieszczęścia”!
Filmy na weekend
film Miłość i inne nieszczęścia
23.01.2010

SOBOTA, 23 stycznia 2010

TVP 1, 20:20, Jutro nie umiera nigdy

Eliot Carver, właściciel światowej sieci medialnej, dąży do wywołania napięć politycznych i militarnych, które stanowiłyby cenny materiał dla środków masowego przekazu będących w jego władaniu. Realizuje plan z paranoiczną dokładnością i niemal doprowadza do wybuchu wojny między Chinami i Wielką Brytanią. W odpowiednim momencie, do akcji wkracza agent 007 James Bond, który z pomocą agentki chińskiego wywiadu, pułkownik Wai-Lin, zamierza stoczyć pojedynek z magnatem prasowym.

TVN 21:05, Prestiż

Schyłek XIX wieku, Londyn. Robert Angier i Alfred Borden to dwaj iluzjoniści, którzy pracują razem, wykonując mniej skomplikowane popisy, ku uciesze zgromadzonej publiczności. Przypadek sprawia, że podczas jednego z występów ginie ukochana żona Angiera, Julia. Od tej pory wzajemna nienawiść i rywalizacja na scenie staje się dla mężczyzn siłą, prowadzącą do obłędu i nieuniknionej tragedii.

NIEDZIELA, 24 stycznia 2010

Polsat, 21:00, Kości

Brennan odwiedza jej były chłopak, Stires, i zaprasza kobietę na kolację. W laboratorium zjawia się Booth i dostarcza ubrudzoną ziemią lodówkę, w której znajdują się zwłoki. Okazuje się, że ofiarą jest porwana rok temu Maggie. Dziewczyna była uzależniona od narkotyków, które za łapówki wyłudzała u Mary Costello. W domu Costellów, Booth dostrzega nową lodówkę oraz ślady na podłodze, które odpowiadają nogom lodówki, w której znaleziono zwłoki. Rodzina zostaje aresztowana. Okazuje się, że powrót Stiresa ma związek ze sprawą.

TVN, 20:00, Miłość i inne nieszczęścia

Emily Jackson, dla przyjaciół Jacks, trafia jako praktykantka do redakcji brytyjskiej edycji magazynu Vogue. Dziewczyna wiedzie życie kobiety sukcesu jeździ eleganckimi autami, jada z arystokratkami, mieszka i przyjaźni się z gejem Peterem. Mimo, iż ciągle poszukuje prawdziwej miłości, jest bardziej zajęta swataniem przyjaciół, niż własnymi rozterkami. Gdy w redakcji pojawia się nowy asystent fotografa, przystojny Paolo, Emily postanawia poznać go ze swoim współlokatorem.

Opracowała Natasza Lasky

Zobacz także:

Zmarł po obejrzeniu filmu Avatar!

Na forach internetowych aż roi się od wypowiedzi widzów, którzy po wyjściu z sali kinowej nie mogli poradzić sobie z prozą życia - tak przecież odmiennego od tego, które prowadzą mieszkańcy utopijnego świata.

Filmowe wieczory na odległość

Pomysłowy sposób na bliskość wtedy, gdy jesteście setki kilometrów od siebie. Dla par lubiących dobrą zabawę i… kinematografię.

Polecane wideo

Komentarze (29)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 23.01.2010 23:15
„Papilocie! Mam 22 lata, za rok wyznaczoną datę ślubu.
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 23.01.2010 20:00
„Papilocie! Mam 22 lata, za rok wyznaczoną datę ślubu.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 23.01.2010 19:58
„Papilocie! Mam 22 lata, za rok wyznaczoną datę ślubu.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 23.01.2010 17:46
„Papilocie! Mam 22 lata, za rok wyznaczoną datę ślubu.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 23.01.2010 14:07
„Papilocie! Mam 22 lata, za rok wyznaczoną datę ślubu.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie