Emocje jeszcze nie opadły, a Netflix już zapowiada kolejną część „365 dni”. I to o wiele szybciej, niż można by przypuszczać

Co dalej z Laurą i Massimo?
Emocje jeszcze nie opadły, a Netflix już zapowiada kolejną część „365 dni”. I to o wiele szybciej, niż można by przypuszczać
Fot. Instagram.com (@365dnimovie/@blanka_lipinska)
06.05.2022

Film „365 dni. Ten dzień” bije wszelkie rekordy oglądalności. Tuż po premierze na Netflixie polski erotyk był najchętniej oglądaną produkcją aż w 75 krajach, m.in. w Wielkiej Brytanii, Australii, Brazylii czy Argentynie.   

Zobacz również: Tegoroczni maturzyści powoływali się na... „365 dni”. Blanka Lipińska: „Przepraszam wszystkich polonistów”

Emocje związane z drugim filmem na podstawie powieści Blanki Lipińskiej jeszcze nie opadły, a Netflix już zapowiada premierę kolejnego filmu z cyklu “365 dni”. Okazuje się, że zdjęcia już zostały zakończone, a produkcja trafi na platformę streamingową o wiele szybciej, niż wszyscy się spodziewali. 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez 365 𝑫𝑵𝑰 FANPAGE (@365dnimovie)

„365 dni”. Trzecia część filmu już jest gotowa. Kiedy premiera? 

Trzecia część filmu będącego ekranizacją powieści Blanki Lipińskiej nosi tytuł “Kolejne 365 dni”. Netflix przekazał, że praca nad produkcją już została zakończona, ponieważ zdjęcia nakręcono podczas realizacji drugiego filmu. 

Serwis streamingowy zdradził też, że “Kolejne 365 dni” będzie miało swoją premierę... jeszcze w tym roku. Do takich informacji dotarł serwis wirtualnemedia.pl. 

Co wydarzy się w trzecim filmie będącym częścią erotycznej sagi? Przypomnijmy oficjalny opis powieści Blanki Lipińskiej: 

Ciężarna Laura zostaje postrzelona. Najlepsi lekarze walczą o życie kobiety. Jej mąż, głowa sycylijskiej mafii, musi podjąć najtrudniejszą decyzję w swoim życiu - kogo ocalić: ukochaną czy ich dziecko... Jakiego wyboru dokona Massimo? Czy życie bez Laury będzie miało dla niego jeszcze sens? Czy będzie potrafił w pojedynkę wychować ich syna?  

Czekacie na kolejny film z cyklu “365 dni”?  

Zobacz również: O tym wyczynie „365 dni. Ten dzień” piszą nawet zagraniczne media. Ale raczej nie ma się z czego cieszyć

Polecane wideo

Aktorzy z „Mody na sukces” kiedyś i dziś. Zobacz, kto zmienił się najbardziej
Aktorzy z „Mody na sukces” kiedyś i dziś. Zobacz, kto zmienił się najbardziej - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie