Jej podobieństwo do Kate Middleton jest uderzające. TikTokerka właśnie zgłosiła się na casting do „The Crown”

Internauci nie dawali jej spokoju. W końcu wysłała swoje zgłoszenie.
Jej podobieństwo do Kate Middleton jest uderzające. TikTokerka właśnie zgłosiła się na casting do „The Crown”
Fot. Instagram.com (@brittanydixonart)
02.05.2022

Z każdym kolejnym sezonem serialu “The Crown” coraz bardziej zbliżamy się do współczesnych wydarzeń z życia brytyjskiej rodziny królewskiej. To oznacza m.in. ślub księcia Williama i Kate Middleton, który miał miejsce w kwietniu 2011 roku. Czy ten wątek zostanie pokazany w produkcji Netflixa? Póki co wciąż brak jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie. 

Zobacz również: Wygląda jak sobowtór młodziutkiej księżnej Diany. Ta TikTokerka robi prawdziwą furorę

Mimo to nie brakuje spekulacji na temat tego, kto mógłby wcielić się w postać młodej księżnej Kate z czasów, gdy jako studentka University of St Andrews poznała księcia Williama. Ostatnio Netflix ogłosił oficjalny casting do roli Kate Middleton. Producenci nie oczekują doświadczenia w przemyśle filmowym - stawiają głównie na podobieństwo do żony księcia Williama. 

Podczas gdy w mediach pojawiają się nazwiska profesjonalnych aktorek, które byłyby widziane w “The Crown”, TikTokerzy przekonują, że już znaleźli swoją Kate Middleton. I rzeczywiście - ich kandydatka jest uderzająco podobna do księżnej. Ostatnio TikTokerka postanowiła pójść za radą internautów i wzięła udział w castingu. 

TikTokerka wygląda jak Kate Middleton. Dostanie rolę w „The Crown”?

Tą TikTokerką jest niejaka Brittany Dixon. Dziewczyna jest malarką i pochodzi z Australii. Od dnia, gdy Netflix ogłosił oficjalny casting do roli młodej Kate Middleon internautka jest zasypywana setkami wiadomości od fanów tej produkcji. 

Proszę, musisz się zgłosić! Jesteś Kate, jakiej potrzebujemy. 

Jesteś do niej o wiele bardziej podobna niż inne dziewczyny oznaczane przez internautów. 

Netflixie – to ona! Twoje zadanie zostało wykonane. TikTok wybrał za ciebie i zrobił to doskonale 

- pisali internauci pod filmikami Brittany na TikToku.  

@brittanydixonart Reply to @justforfun24770 OK U ARE ALL BULLYING ME INTO ACTUALLY DOING THIS 💘😂😂😂 #katemiddleton #netflix #thecrown #youngkatemiddleton @Netflix @the Crown Netflix #fyp ♬ Thousand Miles - The Kid LAROI

W końcu Australijka postanowiła pójść za głosami komentujących i wysłała swoje zgłoszenie do producentów “The Crown”. Przy okazji zdradziła kulisy pierwszego etapu castingu. 

Poprosili mnie o selfie, podstawowe informacje o sobie oraz 30-sekundowe nagranie, w którym opowiadam o czymś, co uwielbiam robić. Oczywiście mówiłam o malowaniu 

- zdradziła TikTokerka. 

@brittanydixonart Reply to @normanfrock tehe yolo! Just wanted to thank you guys for being so kind! #katemiddleton #thecrown #thecrownnetflix #fyp #artist ♬ original sound - Brittany Dixon

Czy Australijka rzeczywiście dostanie angaż w “The Crown”? To prawdopodobnie okaże się najwcześniej za parę miesięcy. My zdecydowanie widzielibyśmy ją w roli Kate Middleton. A wy? 

Zobacz również: To ona zagra Kate Middleton w „The Crown”? Nazwisko tej aktorki pojawia się najczęściej

Polecane wideo

Siostrzane znaki zodiaku. Kto jest Twoją bratnią duszą?
Siostrzane znaki zodiaku. Kto jest Twoją bratnią duszą? - zdjęcie 1
Komentarze (2)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 03.05.2022 17:34
Vvg ghggjhv 🈯🪥🪥🪥🇯🇲🇯🇲🇯🇲🐛🍏🍎🍎🐆🫐🦂♨️🦂🐍🇸🇯☯️🍗🇸🇯🐆🇯🇲🐛🍏🍏🐛🪥⛵⛵🪥🇯🇲
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 03.05.2022 17:31
🐮🐮🐮🦝🦊🦊🐰🐭🐭🐹🐼🐨🐻‍❄️🦎🐲🐸🐴🦄🦓🦊🐗🐽🐷🐇🐉🐁🐀🐍🐊🐢🦕🦖🐎🐐🐆🐅🐅🐕‍🦺🦮🐩🐈🧮🧮🧾🧾🧾💰💰💰💰💳💷💷💶💴💳💵💸🪟🧱🏮🚿🪟🧱🏮🔦💡🕯️🛍️🛒⚖️🧻🚽🛁🚿🛋️🛏️🪑🚪🚪🪞🧼🧽🧴🧹🪢🧷🪆🧸🪠©️🇹🇼🇹🇻🇹🇹🇹🇷🇹🇴🇹🇷🇹🇴🇹🇷🇹🇴🇹🇳🇹🇲🇹🇱🇹🇱🇹🇰🇻🇦🇺🇿🇺🇾🇺🇸🇺🇳🇺🇲🇺🇬🇺🇦🇹🇿🇽🇰🇼🇸🇼🇸🇼🇫🇼🇫🇻🇺🇻🇳🇻🇳🇻🇮🇻🇮🇻🇬🇻🇬🇻🇪🇻🇨🏴󠁧󠁢󠁷󠁬󠁳󠁿🏴󠁧󠁢󠁳󠁣󠁴󠁿🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿🇿🇼🇿🇲🇿🇦🇾🇹 😝☺️😚😛😜😘
odpowiedz

Polecane dla Ciebie