„Oszust z Tindera” w końcu trafi do więzienia? Jest nakaz jego aresztowania

Wygląda na to, że fałszywy „książę diamentów” wreszcie odpowie za swoje czyny.
„Oszust z Tindera” w końcu trafi do więzienia? Jest nakaz jego aresztowania
Fot. Instagram.com (@simon.officialll1)
26.04.2022

Simon Leviev czy też Shimon Hayut to jeden z najsłynniejszych anty-bohaterów jeśli chodzi o produkcje Netflixa. To właśnie o nim opowiada film dokumentalny “Oszust z Tindera”, z którego dowiadujemy się w jaki sposób Izraelczyk wyłudził miliony dolarów od swoich ofiar.  

Zobacz również: Tego nie pokazał Netflix. Jeszcze bardziej zaskakujące fakty z życia „Oszusta z Tindera”

Przypomnijmy – produkcja Netflixa jest przedstawiona z perspektywy trzech ofiar Simona Levieva, którego prawdziwa tożsamość to Shimon Hayut. Przystojny Izraelczyk udawał, że prowadzi luksusowy styl życia i opływa w bogactwo. Każdą z dziewczyn zapoznanych na Tinderze zapewniał o swojej dozgonnej miłości, a następnie pozorował problemy finansowe i wyłudzał od partnerek olbrzymie sumy. Ale w tym dokumencie najbardziej szokuje fakt, że Leviev/Hayut wciąż pozostaje bezkarny. 

Jednak być może wkrótce się to zmieni, ponieważ wreszcie wystawiono nakaz aresztowania “Oszusta z Tindera”. Czy unikający sprawiedliwości Izraelczyk w końcu trafi za kratki i odpowie za swoje przestępstwa? 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Simon Leviev (@simon.officialll1)

„Oszust z Tindera” trafi do więzienia? Jest nakaz jego aresztowania 

O kłopotach Levieva/Hayuta donosi serwis dailymail.co.uk. Jak czytamy, nakaz jego aresztowania wystawiono w Hiszpanii. Ma to związek z przestępstwami, jakie Izraelczyk popełnił 3 lata temu. 

W 2019 roku “Oszust z Tindera” został zatrzymany przez hiszpańską policję po tym, jak wjechał wypożyczonym, luksusowym samochodem na jedną z andaluzyjskich plaż. Gdy na miejscu zdarzenia pojawili się funkcjonariusze, Izraelczyk przedstawił im fałszywe prawo jazdy, wystawione na nazwisko Michael Bilton.  

W ramach interwencji pojazd, którym poruszał się Leviev został odholowany, ale na tym cała sprawa się zakończyła ze względu na brak odpowiedzi na wysyłane na fałszywe nazwisko wezwania sądowe. Dopiero po obejrzeniu filmu dokumentalnego Netflixa hiszpańska policja zrozumiała, z kim ma do czynienia. Śledczy już zwrócili się do miejscowego sądu z wnioskiem o wznowienie śledztwa w sprawie Izraelczyka.  

Myślicie, że tym razem “Oszust z Tindera” odpowie za popełnione przestępstwa? 

Zobacz również: „Byłem po prostu samotnym facetem, który chciał poznać dziewczyny”. „Oszust z Tindera” powraca w pierwszym wywiadzie

Polecane wideo

To ona zagra Kate Middleton w „The Crown”? Nazwisko tej aktorki pojawia się najczęściej
To ona zagra Kate Middleton w „The Crown”? Nazwisko tej aktorki pojawia się najczęściej - zdjęcie 1
Komentarze (3)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 27.04.2022 12:20
to jest chore,ze ten facet za to nie odpowiedzial. dziwie sie,ze sajeszcze baby,ktore nabieraja sie na jego sztuczki
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 26.04.2022 14:59
Mnie najbardziej zastanawia co one widziały w tym wymoczku… milioner pożyczający jakieś drobniaki na spłacenie drobnych długów, przecież to się kupy nie trzyma 🤦🏼‍♀️
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 26.04.2022 14:38
Gnój kobietom życia zrujnował - spłacają one dalej kredyty pozaciągane, żeby go ratować z nieistniejących opresji - a koleś będzie odpowiadał za wjazd autem na plażę. No cudnie.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie