To ona zagra Kate Middleton w „The Crown”? Nazwisko tej aktorki pojawia się najczęściej

Nie dziwimy się - niezwykle przypomina księżną Kate.
To ona zagra Kate Middleton w „The Crown”? Nazwisko tej aktorki pojawia się najczęściej
Fot. Instagram.com
26.04.2022

„The Crown” to jeden z najpopularniejszych seriali Netflixa. Produkcja pokazuje historię brytyjskiej rodziny królewskiej, przede wszystkim królowej Elżbiety, ale także jej dzieci, zwłaszcza następcy tronu, czyli księcia Karola. Wielkim zainteresowaniem widzów cieszy się zwłaszcza wątek przyszłego króla Wielkiej Brytanii w kontekście jego małżeństwa z księżną Dianą. 

Zobacz również: Będzie prequel „The Crown”? Wiemy, o czym ma opowiedzieć ta produkcja

Z każdą następną serią coraz bardziej zbliżamy się do współczesnych wydarzeń z życia rodziny królewskiej, a to oznacza m.in. ślub księcia Williama i Kate Middleton. Czy ten wątek zostanie pokazany w “The Crown”? Póki co twórcy serialu tego nie zdradzili, ale fani już spekulują na temat tego, kto mógłby wcielić się w postać ukochanej starszego syna Karola i Diany. 

„The Crown”. Daisy Edgar-Jones zagra Kate Middleton?

W medialnych doniesieniach najczęściej pojawia się zwłaszcza jedno nazwisko – chodzi o angielską aktorkę Daisy Edgar-Jones. To właśnie ona jest typowana jako najlepsza kandydatka do roli Kate Middleton. 

Mimo młodego wieku 23-latka może pochwalić się sporymi osiągnięciami. Widzowie znają ją m.in. z głównej roli żeńskiej w głośnym serialu HBO “Normalni ludzie”, za którą otrzymała nominację do szeregu prestiżowych nagród, m.in. do Złotego Globu. Daisy wystąpiła również w takich produkcjach jak “Wojna światów” czy “Gentleman Jack”, a już wkrótce będzie można ją oglądać w ekranizacji powieści “Gdzie śpiewają raki”. 

Jak wygląda potencjalna serialowa Kate Middleton? Dowiecie się tego z naszej galerii. Widzicie podobieństwo między dwoma paniami?  

Polecane wideo

Mroczna strona znaków zodiaku. Oto ich najbardziej toksyczne cechy
Mroczna strona znaków zodiaku. Oto ich najbardziej toksyczne cechy - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie