Będzie prequel „The Crown”? Wiemy, o czym ma opowiedzieć ta produkcja

Zapowiada się kolejny bardzo emocjonujący serial.
Będzie prequel „The Crown”? Wiemy, o czym ma opowiedzieć ta produkcja
Fot. Instagram.com (@thecrownfas)
19.04.2022

Już niebawem serial “The Crown” powróci na Netflixa z kolejnym, piątym już sezonem. W nowej odsłonie produkcji zobaczymy zupełnie nową obsadę - w królową Elżbietę wcieli się Imelda Staunton, jej męża Filipa zagra Jonathan Pryce, a księżniczkę Małgorzatę sportretuje Lesley Manville. 

Zobacz również: Nie tylko Elizabeth Debicki. Do obsady „The Crown” dołączyła dwójka polskich aktorów

Ale fani “The Crown” mogą liczyć na kolejne dobre wiadomości. Podobno już trwają rozmowy nad prequelem tej produkcji. O jakich royalsach miałby opowiadać nowy serial? 

Będzie prequel „The Crown”? O czym opowie nowy serial? 

Jak informuje portal variety.com, producenci “The Crown” oraz przedstawiciele Netflixa rozpoczęli rozmowy na temat kolejnego serialu pokazującego życie brytyjskiej rodziny królewskiej. Tym razem mielibyśmy cofnąć się w czasie do epoki sprzed panowania Elżbiety II. 

Według portalu prequel “The Crown” miałby rozpocząć się w czasach tuż po śmierci królowej Wiktorii, czyli w roku 1901. Serial miałby natomiast zakończyć się w momencie, w którym rozpoczęła się produkcja “The Crown”, czyli z chwilą ślubu królowej Elżbiety i księcia Filipa w 1947 roku.  

Tym samym nowy serial pokazałby historię panowania czterech królów na przestrzeni 50 lat - Edwarda VII, (1901-10), Jerzego V (1910-36), Edwarda VIII (1936) i Jerzego VI (1936-52). Jednak według doniesień serwisu variety.com póki co produkcja nie otrzymała zielonego światła - wszystko stoi więc pod znakiem zapytania. 

Chcielibyście obejrzeć prequel “The Crown”? 

Zobacz również: To on zagra kochanka księżnej Diany w nowym sezonie „The Crown”. Kim jest Humayun Saeed?

Polecane wideo

To ona zagra Meghan Markle w „The Crown”? Fani nie mają co do tego wątpliwości
To ona zagra Meghan Markle w „The Crown”? Fani nie mają co do tego wątpliwości - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie