Jesteś fanką „Bridgertonów”? Sprawdź, jak brzmiałoby Twoje arystokratyczne nazwisko w świecie socjety

Poczuj się jak prawdziwa Lady.
Jesteś fanką „Bridgertonów”? Sprawdź, jak brzmiałoby Twoje arystokratyczne nazwisko w świecie socjety
Fot. Netflix
04.04.2022

Globalna obsesja na punkcie serialu “Bridgertonowie” wciąż nie słabnie i nic nie wskazuje na to, aby w najbliższym czasie miało się to zmienić. Tym bardziej, że parę tygodni temu na Netflixie zadebiutował drugi sezon ekranizacji popularnych książek autorstwa Julii Quinn.  

Zobacz również: „Łaskawy, szlachetny czytelniku. Tęskniłeś za mną?”. Jest zwiastun drugiego sezonu „Bridgertonów”

W nowej odsłonie produkcji cała uwaga skupia się na Anthonym Bridgertonie, najstarszym z rodzeństwa, szukającym idealnej kandydatki na żonę. Jego uwagę przykuje Edwina Sharma, która wraz z rodziną przybyła do Anglii z Indii. Jednak szybko okaże się, że to starsza siostra Edwiny wzbudza w Anthonym o wiele gorętsze uczucia... 

Od razu po premierze drugiego sezonu “Bridgertonów” w Sieci zaroiło się od tweetów, memów i przeróżnych zabaw nawiązujących do serialu. Jedna z nich robi właśnie furorę na TikToku. Pozwala fanom produkcji przekonać się o tym, jak brzmiałoby ich arystokratyczne imię i nazwisko w świecie XIX-wiecznej socjety. Wyniki, jakimi dzielą się TikTokerzy są naprawdę zaskakujące! 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Bridgerton (@bridgertonnetflix)

„Bridgertonowie”. Jak brzmiałoby Twoje imię w serialu? 

Jeśli jesteś fanką “Bridgertonów” i żałujesz, że nie urodziłaś się w wyższych sferach XIX-wiecznej Anglii, teraz możesz poczuć się tak, jakbyś była częścią ówczesnej arystokracji. Wszystko dzięki zabawie spopularyzowanej na TikToku. 

Jak zatem odkryć swoje imię, nazwisko i przydomek na miarę “Bridgertonów”? To bardzo proste. Zaczynamy od tytułu “Lady” lub “Lord”, do którego dodajemy drugie imię. Nazwiskiem będzie nazwa napoju, jaki ostatnio piłaś z sufiksem -ton. Natomiast dwór, z którego się wywodzisz to połączenie pierwszej części nazwy twojej ulicy z końcówką -shire.  

W zabawie wzięły udział dziesiątki tysięcy fanów “Bridgertonów” na TikToku. Przykładowe nazwiska, jakie powstały w ramach tego internetowego wyzwania to m.in. Lady Elizabeth Teaton of Pineshire, Lady Vianne Coffeeton of Amshire czy Lady Connell Apple Juiceton of Cindershire.  

@alice_nevin Kinda pretty though #bridgertonthemusical #name #CaliStarChallenge #fyp #foryoupage ♬ your Bridgerton name - 𝗺𝗲𝗹𝗶𝘀𝗮 ☾

@denissesyy i was born in the wrong era 😫 whats yours?!? #foryou #fyp #bridgerton ♬ your Bridgerton name - 𝗺𝗲𝗹𝗶𝘀𝗮 ☾

@josh.bkrs It is a pleasure to meet you ✨😂 #bridgerton #bridgertonname #wildestdreams #royal #foryou #fyp #viral #gay #bi #lgbt #classy ♬ your Bridgerton name - 𝗺𝗲𝗹𝗶𝘀𝗮 ☾

@inkamagnaye UGH #VillaBridgerton ♬ your Bridgerton name - 𝗺𝗲𝗹𝗶𝘀𝗮 ☾

A jakie brzmiałyby wasze arystokratyczne nazwiska w świecie “Bridgertonów”? Koniecznie pochwalcie się wynikami w komentarzach. 

Zobacz również: Nakręcono alternatywny finał „Bridgertonów”. Lady Whistledown miała być kimś zupełnie innym

Polecane wideo

Horoskop MIŁOSNY na kwiecień
Horoskop MIŁOSNY na kwiecień - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
Lady Natalia Waterton Chojshire (Ocena: 5) 28.05.2022 23:05
Lady Natalia Waterton Chojshire ( czytaj : Lejdi Natalia Woterton Chojszajer
odpowiedz

Polecane dla Ciebie