Ciacho NAJGORSZYM filmem 2010!

Możemy to orzec z całą pewnością, mimo że dopiero styczeń! Ciacho to nudnawy, ginekologiczny gniot, pełen śmiesznie słabych efektów specjalnych i gwiazd, którze poniosły aktorską klęskę. Wstydź się, Patryku Vega!
Ciacho NAJGORSZYM filmem 2010!
15.01.2010

„Ciacho” to chyba drugi po „Kochaj i tańcz” najintensywniej promowany film ostatnich miesięcy. Po raz kolejny okazuje się, że kosztowna i bardzo nachalna kampania reklamowa, to inwestycja opłacalna – sale kinowe od dnia premiery pękają w szwach.

Żal nam zarówno rozczarowanych widzów, wściekłych z powodu straty pieniędzy i czasu, jak i twarzy z plakatu. Godząc się na udział w produkcji (proces równoznaczny z kąpielą w szambie), aktorzy mocno nabruździli sobie w CV. Trudno zrozumieć Marietę Żukowską czy Marcina Bosaka, którzy dotychczas umieli szanować swoją pozycję i otrzymywane oferty roztropnie selekcjonowali. Oby „Cicho” w filmografii nie okazało się wilczym biletem, uniemożliwiającym dalszy rozwój kariery na pewnym poziomie, wyznaczanym chociażby przez dobry smak.

A skoro o smaku mowa, „Ciacho” trudno przełknąć. Bo kto miałby ochotę na konsumpcję mętnego shake’u z fekaliów, krwi i wód płodowych? Przepis na ciacho zdaniem Patryka Vegi, to najwyraźniej drewniana gra aktorska, mało śmieszne dialogi, dużo wątków „odbytniczo-pochwowo-kloacznych” oraz  kompletny brak myśli przewodniej, a wszystko okraszone słabymi efektami specjalnymi. Niezjadliwa mikstura!

W obawie przed zatruciem, opuściłyśmy salę kinową na kwadrans przed końcem seansu i udałyśmy się wprost do cukierni. Na pączka, bo na ciacha mamy jadłowstręt na dobrych kilka tygodni.

O jakości filmu na własnej skórze przekonały się Agata Stefanowicz i Weronika Woronowska.

Zobacz także:

GALERIA Gwiazdy na premierze filmu „Ciacho”

10 najbardziej dobijających filmów wszechczasów!

Dziesięć miejsc, to z pewnością zbyt mało, by pomieścić wszystkie mocno oddziałujące na psychikę filmy, dlatego czekamy na wasze propozycje. Jakie produkcje uważacie za najbardziej depresyjne i przybijające?

Polecane wideo

Komentarze (462)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 19.07.2011 20:56
KA7p7P cxlxigkqxbzf
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 17.07.2011 15:02
vy8byO yuxidkhlgygq
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 17.07.2011 06:47
If you want to get read, this is how you shulod write.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 10.02.2010 17:25
„Papilocie! Mam 22 lata, za rok wyznaczoną datę ślubu.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 09.02.2010 12:41
„Papilocie! Mam 22 lata, za rok wyznaczoną datę ślubu.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie