HBO Max wreszcie wkracza do Polski – i to z mocną ofertą. Co będzie można oglądać na platformie?

Znamy datę premiery i ceny pakietów.
HBO Max wreszcie wkracza do Polski – i to z mocną ofertą. Co będzie można oglądać na platformie?
Fot. Instagram.com (@hbopolska)
03.02.2022

Czasy, kiedy nowości filmowe oglądało się głównie w kinie, a seriale w telewizji powoli odchodzą w zapomnienie. Ogólnodostępny Internet i platformy VOD (Video on Demand – wideo na żądanie) sprawiły, że interesujące nas tytuły są dosłownie na wyciągnięcie ręki. 

Zobacz również: „Magia nagości. Polska” powróci z nowym sezonem. Wystąpią w nim... seniorzy

W Polsce najpopularniejszą platformą streamingową pozostaje Netflix, ale już niebawem jego pozycja może zostać zagrożona. Do naszego kraju wreszcie wchodzi HBO Max, i to z naprawdę interesującą ofertą. Co będziemy mogli oglądać w tym serwisie i ile trzeba zapłacić za dostęp do jego treści? 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez HBO Polska (@hbopolska)

HBO Max wchodzi do Polski. Znamy datę premiery i ceny  

Jak informuje HBO Polska na swoich kanałach w mediach społecznościowych, platforma HBO Max będzie dostępna w naszym kraju już od 8 marca 2022 roku. 

Z informacji przekazanych przez portal wirutalnemedia.pl wynika, że w ofercie HBO Max znajdują się przede wszystkim filmy i seriale wytwórni Warner Bros. i DC oraz stacji telewizyjnych HBO i Cartoon Network, a także produkcje dostępne tylko na tej platformie. Filmy Warner Bros. są na niej udostępniane już 45 dni po premierze kinowej. W najbliższym czasie na HBO Max pojawią się „Matrix Zmartwychwstania”, „Diuna”, „King Richard: Zwycięska rodzina” oraz „Legion Samobójców: The Suicide Squad”. 

Na platformie znajdą się również tytuły własnej produkcji, m.in. „Stacja Jedenasta”, „Peacemaker”, „Wychowane przez wilki” (sezon 2), „Stworzona do miłości” oraz „Życie seksualne studentek”. Z europejskich seriali HBO zapowiada polską „Odwilż”, hiszpańskie „Cała reszta” i „Garcia!”, duński „Kamikaze” oraz norweski „Pożądanie”. W ofercie HBO Max są również programy telewizyjne („Być jak Magic Mike”, „Expecting Amy”, „FBoy Island”, „Selena + Chef”) oraz produkcje dla dzieci (m.in. „Młodzi Tytani: Akcja!”, „Niesamowity świat Gumballa”, „Zwariowane Melodie: Kreskówki” czy „CoComelo”). 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez HBO Polska (@hbopolska)

Koszt subskrypcji pakietu HBO Max będzie wynosił 29,99 zł miesięcznie. Z okazji premiery  przygotowano zniżkę w wysokości 33 proc., z której będzie można skorzystać do końca marca. Osoby, które dotychczas bezpośrednio wykupowały dostęp do serwisu HBO GO, zostaną automatycznie przeniesione do HBO Max, a cena ich subskrypcji będzie wynosić jedynie 19,99 zł miesięcznie. 

Po 31 marca HBO Max wprowadzi dodatkowo także roczny plan subskrypcji w cenie 234,99 zł, w ramach którego użytkownicy otrzymają dostęp do biblioteki serwisu na cały rok w cenie ośmiu miesięcy.  

Będziecie oglądać filmy i seriale na HBO Max? 

Zobacz również: Koniec z dzieleniem konta na Netflixie? Platforma znów ukróca dostęp do swojej biblioteki

Polecane wideo

To jedna z najpiękniejszych polskich modelek. Od jej zdjęć trudno oderwać wzrok
To jedna z najpiękniejszych polskich modelek. Od jej zdjęć trudno oderwać wzrok - zdjęcie 1
Komentarze (2)
Ocena: 5 / 5
GdzieWesele.pl (Ocena: 5) 08.04.2022 11:12
„Legion Samobójców: The Suicide Squad”. Mój ulubiony film. <3
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 03.02.2022 16:13
guzik tam mocną. Porównajcie oryginalny plakat hbo max i tę okrojoną w photoshopie wersję plakatu dla Polski xD
odpowiedz

Polecane dla Ciebie