Rusza casting do nowego randkowego show. Na czym polega „Power Of Love. Polska”?

Zgłosicie się?
Rusza casting do nowego randkowego show. Na czym polega „Power Of Love. Polska”?
Fot. Instagram.com (@jakevisiontvproduction)
28.01.2022

W ciągu ostatnich kilku lat programy randkowe przeżywają spektakularny powrót, a formaty typu “Love Island. Wyspa miłości” czy “Hotel Paradise” cieszą się olbrzymią popularnością. Tysiące widzów śledzą losy atrakcyjnych singli i singielek romansujących ze sobą w luksusowych willach i walczących o wielkie pieniądze, a czasami również o prawdziwe uczucie.  

Zobacz również: Randkowe reality show rodem z... XIX wieku. Program „Pałacowe Love” zabierze uczestników w podróż w czasie

Jeśli kiedykolwiek zastanawialiście się nad tym, jak wyglądają kulisy tego typu programów i marzyliście, aby przeżyć podobną przygodę, teraz macie na to szansę. Właśnie rusza casting do nowego programu randkowego kręconego w egzotycznej lokalizacji. Gdzie zamieszkają uczestnicy reality show “Power Of Love. Polska” i jak zgłosić się do programu? 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Jake Vision (@jakevisiontvproduction)

„Power Of Love. Polska”. Rusza casting do randkowego reality show 

“Power Of Love. Polska” to kolejny program randkowy, w którym atrakcyjni single i singielki zostaną zamknięci pod jednym dachem i zawalczą o miłość, a także o wielkie pieniądze. Jak informuje portal wirtualnemedia.pl, show jest oparte na tureckim formacie “Kısmetse Olur”, który powstał w 2015 roku. 

Na czym polega program “Power Of Love. Polska”? Producenci szukają 18 nieznajomych, którzy chcą przeżyć prawdziwą przygodę, a może także znaleźć miłość. Single i singielki będą spędzać czas w oddzielnych przestrzeniach, a kontaktować będą się ze sobą za pośrednictwem ekranu. Kamery będą na bieżąco śledzić każdy ich ruch. Gry i zabawy pomogą uczestnikom lepiej się poznać i być może w sobie zakochać. Poza studiem kandydatki i kandydaci mogą spotykać się wyłącznie na zaaranżowanych randkach, które są nagrodami w konkursach. 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Zoom TV - Polska (@zoomtvpolska)

Widzowie będą mieli realny wpływ na losy uczestników. Co tydzień będą oddawać głos na ulubionego uczestnika, tym samym gwarantując mu nagrodę pieniężną oraz nietykalność dla jego grupy. Co tydzień program będzie opuszczać jedna osoba. 

Co zrobić, aby wziąć udział w tym randkowym show? Producenci szukają singli i singielek w wieku 21-40 lat i czekają na ich zgłoszenia pod adresem [email protected] 

Program “Power Of Love. Polska” będzie nagrywany w Stambule w Turcji. Zostanie wyemitowany przez stację Zoom TV, a jego premiera jest zapowiedziana na wiosnę tego roku. 

Zgłosicie się do tego nowego programu randkowego? 

Zobacz również: Wyemitowano pierwszy odcinek „Magia nagości. Polska”. Padł absolutny rekord

Polecane wideo

Horoskop anielski na 2022 rok. Co zwiastują Ci aniołowie?
Horoskop anielski na 2022 rok. Co zwiastują Ci aniołowie? - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie