„Pod wiatr” to polska nowość Netflixa. Producenci zapowiadają prawdziwy hit

Czy produkcja giganta streamingowego podbije serca widzów, tak jak inne propozycje znad Wisły?
„Pod wiatr” to polska nowość Netflixa. Producenci zapowiadają prawdziwy hit
Zdjęcie autorstwa Anastasia Shuraeva z Pexels/ Instagram @netflixpl
17.01.2022

Filmy i seriale produkowane na zlecenie Netflixa przeważnie zawsze okazują się hitem. Zresztą teorię tę mogą potwierdzać też liczne produkcje nakręcone nad Wisłą, które w mgnieniu oka stały się przebojem na tej platformie. Przykłady? „Sexify”, „Rojst 97”, „W głębi lasu” czy „Miłość do kwadratu”. A czy kolejna propozycja też skradnie serca widzów? Wiele na to wskazuje!

Przeczytaj też: Randkowe reality show rodem z... XIX wieku. Program „Pałacowe Love” zabierze uczestników w podróż w czasie

„Pod wiatr” – nowy, polski film Netflixa

Chodzi o film „Pod wiatr”. Obraz ten wyreżyserował Kristoffer Rus. O czym opowiada ta historia? To miłosna opowieść z surfingiem w tle. A konkretniej rzecz ujmując… młoda, nieśmiała dziewczyna poznaje na Helu przystojnego surfera. Nastolatka po wakacjach ma jechać na prestiżowe, medyczne studia do Londynu. Między tymi dwojga wybucha uczucie. Czy mają przed sobą przyszłość? Czy urodzi się miłość? Odpowiedzi na te pytania poznamy już 10 lutego na platformie Netflix!

Główne role zagrają Sonia Mietielica oraz Jakub Sasak. Ponadto w filmie wystąpią też: Waleria Gorobets, Sebastian DelaAgnieszka Żulewska, Marcin Perchuć, Sonia Bohosiewicz, Grzegorz Małecki, Marta Ojrzyńska, Ilona Ostrowska, Kornelia Strzelecka, Jakub Kuzia, Jakub Czachor, Włodzimierz Press czy Karol Dziuba.

Będziesz oglądać?

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Netflix Polska (@netflixpl)

Polecane wideo

To on zagra kochanka księżnej Diany w nowym sezonie „The Crown”. Kim jest Humayun Saeed?
To on zagra kochanka księżnej Diany w nowym sezonie „The Crown”. Kim jest Humayun Saeed? - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie