Randkowe reality show rodem z... XIX wieku. Program „Pałacowe Love” zabierze uczestników w podróż w czasie

Cel? Odrzucenie „pokus teraźniejszości” i zdobycie atrakcyjnej nagrody.
Randkowe reality show rodem z... XIX wieku. Program „Pałacowe Love” zabierze uczestników w podróż w czasie
Fot. Instagram.com (@ttv.pl)
17.01.2022

W ciągu ostatnich kilku lat programy randkowe przeżywają spektakularny powrót, a formaty typu “Love Island. Wyspa miłości” czy “Hotel Paradise” cieszą się olbrzymią popularnością. Tysiące widzów śledzą losy atrakcyjnych singli i singielek romansujących ze sobą w luksusowych willach i walczących o wielkie pieniądze, a czasami również o prawdziwe uczucie. 

Zobacz również: „Sexy Beasts” to najdziwniejszy program randkowy w historii. Netflix sprawdzi, czy miłość rzeczywiście jest ślepa

Już niedługo polscy widzowie będą mogli oglądać zmagania kolejnej grupy atrakcyjnych młodych ludzi, ale tym razem w wyjątkowo niecodziennych okolicznościach. Program “Pałacowe Love” zabierze uczestników w prawdziwą podróż w czasie, a konkretnie – do XIX wieku. 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez TTV.pl (@ttv.pl)

„Pałacowe Love”: nowy program randkowy stacji TTV 

“Pałacowe Love” to kostiumowy program randkowy, który pokaże stacja TTV. Jego uczestnikami będzie sześć par, które “odrzucą pokusy teraźniejszości i przeniosą się w czasy XIX wieku”. 

“Pałacowe Love” to program nie tylko o przeniesieniu się w czasie i sprawdzeniu, jak wyglądały obyczaje panujące w XIX wieku. To przede wszystkim program o poznawaniu siebie, tworzeniu bliższych relacji, uczeniu się tego w inny sposób️, który często nie jest znany osobom z pokoleń przyzwyczajonych do świata pełnego pokus teraźniejszości i nieustannie rozwijającej się nowej technologii 

- czytamy w opisie formatu na Instagramie. 

Widzowie będą śledzić losy sześciu młodych par zamkniętych w luksusowym pałacu w Walewicach. Uczestnicy programu będą odtwarzać realia panujące w XIX wieku, włącznie ze strojami i etykietą. 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez TTV.pl (@ttv.pl)

Jak czytamy na Instagramie, w rolę mentorów - przewodników po świecie XIX-wiecznych zasad i reguł - wcielą się dr Agnieszka Bąbel, specjalistka ds. dawnej obyczajowości w Polskiej Akademii Nauk oraz Maciej Liziniewicz, Pan Serce, pastor i terapeuta par. Prowadzącymi będą Mariusz Kozak i Jacek Szawioła, znani z programu „Gogglebox. Przed telewizorem”. 

O co zawalczą młode pary? Na zwycięzców czeka posiadłość ziemska, na której będą mogli zacząć budować wspólną przyszłość i fundamenty swojego nowego domu. 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Pałacowe Love (@palacowelove.ttv)

Program “Pałacowe Love” będzie miał swoją premierę już 1 lutego 2022 roku. Będzie można go oglądać na kanale TTV w każdy wtorek i środę o godzinie 22:30, a także na platformie Player.pl. 

Co sądzicie o takim randkowym show? Będziecie śledzić losy mieszkańców pałacu? 

Zobacz również: Wyemitowano pierwszy odcinek „Magia nagości. Polska”. Padł absolutny rekord

Polecane wideo

Ona pochodzi z Syberii, on z Nigerii. Cały Internet zachwyca się urodą ich córek
Ona pochodzi z Syberii, on z Nigerii. Cały Internet zachwyca się urodą ich córek - zdjęcie 1
Komentarze (4)
Ocena: 3.5 / 5
gość (Ocena: 5) 18.01.2022 16:52
Połączenie Projektu Lady z Hotelem Paradaise w XIX wiecznej stylistyce. Zauważyłam kilka nieścisłości. Panowie są zbyt swobodnie ubrani. Kobiety są ubrane w suknie z epoki, ale makijaże i fryzury współczesne. Twórcy się nie postarali. A wystarczyło wejść na Instagram, tam jest mnóstwo rysunków przedstawiających ubrania z tamtego okresu.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 17.01.2022 15:58
Nie oglądam takich głupot ale to brzmi i tak najlepiej z tych wszystkich programów randkowych, kto wie może czegoś się będzie można z tego nauczyć
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie