Zendaya ostrzega przed oglądaniem kolejnego sezonu „Euforii”. Dlaczego?

Widziałaś już pierwszy odcinek?
Zendaya ostrzega przed oglądaniem kolejnego sezonu „Euforii”. Dlaczego?
Zendaya, fot. agencja forum
12.01.2022

Euforia” to jeden z najpopularniejszych seriali HBO. I choć tematyka, która zostaje w nim pokazana jest dość trudna, w drugiej serii ma być jeszcze bardziej kontrowersyjna i emocjonująca. Produkcja ta opowiada losy amerykańskich nastolatków, niemniej w historii tej pojawia się mnóstwo przestrzeni na seks, alkohol, narkotyki czy przemoc. Trudno nam więc sobie wyobrazić, że te obrazy w drugim sezonie mogą być jeszcze bardziej zintensyfikowane.

Przeczytaj też: „Gotowe na wszystko” - czy będzie kontynuacja serialu? Sprawdź, dlaczego jest to realny scenariusz!

Zendaya ostrzega fanów „Euforii” przed oglądaniem pierwszego odcinka nowej serii

O swoich fanów martwi się Zendaya, czyli odtwórczyni głównej roli w tej produkcji. Serialowa Rue zdecydowała się więc wydać na swoim Instagramie oświadczenie, z którego jasno wynika, że nowe odcinki hitu HBO nie są dla wszystkich. Kto powinien wstrzymać się przed odpaleniem ich? Przede wszystkim ci, którzy nie czują się aktualnie komfortowo. Dlaczego? A chociażby dlatego, że tematyka nowej serii jest jeszcze trudniejsza i może na niektórych wpłynąć w negatywny sposób.

Wiem, że mówiłam to już wcześniej, ale chcę wszystkim powtórzyć, że „Euforia” jest dla dojrzałej publiczności. Ten sezon, może nawet bardziej niż poprzedni, jest bardzo emocjonalny i porusza tematy, które mogą być wyzwalające i trudne do oglądania. Proszę, oglądajcie go tylko wtedy, gdy czujecie się komfortowo. Dbajcie o siebie i wiedzcie, że tak czy inaczej nadal jesteście kochani i czuję Wasze wsparcie. Cała moja miłość, Daya – napisała Zendaya. 

Będziesz oglądać?

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Zendaya (@zendaya)

Polecane wideo

To on zagra kochanka księżnej Diany w nowym sezonie „The Crown”. Kim jest Humayun Saeed?
To on zagra kochanka księżnej Diany w nowym sezonie „The Crown”. Kim jest Humayun Saeed? - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie