To on zagra kochanka księżnej Diany w nowym sezonie „The Crown”. Kim jest Humayun Saeed?

Podobno był „miłością życia” Diany, która nigdy nie pogodziła się z ich rozstaniem.
To on zagra kochanka księżnej Diany w nowym sezonie „The Crown”. Kim jest Humayun Saeed?
Fot. Instagram.com
12.01.2022

„The Crown” to jeden z najpopularniejszych seriali Netflixa. Produkcja pokazuje historię brytyjskiej rodziny królewskiej, przede wszystkim królowej Elżbiety, ale także jej dzieci. Jednak w trzecim sezonie na pierwszy plan wysuwa się Diana, narzeczona księcia Karola.

Zobacz również: Tak wyglądają „nowi” księżna Diana i książę Karol w „The Crown”. Elizabeth Debicki to kopia Lady Di!

W kolejnym sezonie “The Crown” będziemy świadkami rozpadu małżeństwa Karola i Diany. Para znalazła się w separacji w roku 1992, a cztery lata później ich związek oficjalnie przeszedł do historii. W międzyczasie Diana nawiązała romans z Hasnatem Ahmadem Khanem, chirurgiem pochodzenia brytyjsko-pakistańskiego. To właśnie m.in. ten wątek zostanie pokazany w nowym sezonie produkcji. Poznaliśmy też nazwisko aktora, który wcieli się w ukochanego księżnej Diany.

Humayun Saeed zagra kochanka księżnej Diany w „The Crown”

Z informacji, jakie ukazały się na Twitterze wynika, że rola Hasnata Ahmada Khana została powierzona Humayunowi Saeedowi, 50-letniemu aktorowi pochodzącemu z Pakistanu. Dowiadujemy się tego z wpisu aktorki Mahiry Khan, która podzieliła się tą nowiną w Sieci.

Humayun Saeed jest jednym z najpopularniejszych pakistańskich aktorów i producentów filmowych. Ma na koncie szereg ról na wielkim i małym ekranie, zgarnął też pokaźną liczbę nagród. Na Instagramie obserwuje go ponad 5 mln fanów.

Saeed sportretuje Hasnata Khana, który był w związku z księżną Dianą w latach 1995-1997. Chirurg zakończył romans w czerwcu 1997 roku, na dwa miesiące przed jej tragiczną śmiercią. Podobno była żona księcia Karola nigdy nie otrząsnęła się po tym rozstaniu. Przyjaciele księżnej wspominali, że Hasnat był “miłością jej życia”, a sama Diana mówiła o nim “Pan Cudowny”.

Jak wygląda najnowszy członek obsady “The Crown”? Dowiecie się tego z poniższej galerii. Czekacie na nowy sezon tej produkcji?

Polecane wideo

To ona zagra Meghan Markle w „The Crown”? Fani nie mają co do tego wątpliwości
To ona zagra Meghan Markle w „The Crown”? Fani nie mają co do tego wątpliwości - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie