„Gotowe na wszystko” - czy będzie kontynuacja serialu? Sprawdź, dlaczego jest to realny scenariusz!

To byłaby nie lada gratka dla fanów tej produkcji.
„Gotowe na wszystko” - czy będzie kontynuacja serialu? Sprawdź, dlaczego jest to realny scenariusz!
fot. Instagram @desperatehousewivesofficial
10.01.2022

Czy „Gotowe na wszystko” powróci? Na to pytanie na razie nie ma jasnej odpowiedzi, niemniej w głowach fanów pojawił się właśnie cień nadziei. Zresztą biorąc pod uwagę fakt, że coraz więcej produkcji decyduje się na reboot’y, miłośnicy losów przyjaciółek z Wisteria Lane nie przestają wierzyć, że niedługo doczekają się 9 sezonu serialu.

Przeczytaj też: Czy Samantha Jones z „Seksu w wielkim mieście” pojawi się na planie innego, popularnego serialu? Fani mają pewne teorie

„Gotowe na wszystko” – czy będzie 9 sezon produkcji?

Ostatni odcinek kultowego serialu „Gotowe na wszystko” został wyemitowany 10 lat temu. I choć mogłoby się wydawać, że po takim czasie nie mamy już co liczyć na kontynuację losów Gabrielle, Lynette, Bree i Suzan, światełko nadziei zapalił nam pewien post…

Mowa o wpisie na Twitterze zamieszczonym przez twórców serialu. Opublikowani oni zdjęcie, przedstawiające pięć głównych bohaterek z oryginalnej obsady i dodali krótki opis: „Desperacko wyczekujemy 2022 roku". Oczywiście pod tą fotografią pojawiła się od razu masa komentarzy, z których jasno wynika, że nie tylko my byłybyśmy w siódmym niebie, gdyby 9 sezon „Gotowych na wszystko” ujrzał światło dzienne.

Przypomnijmy, że plotki o kontynuacji tego serialu pojawiają się od dawna. Niemniej to pierwszy raz, gdy mamy do czynienia z tak silną aluzją. Dodajmy również, że same odtwórczynie głównych ról nie raz wspominały w wywiadach, że bardzo chętnie wrócą na plan.

I co powiesz na taką wiadomość?

Polecane wideo

Polka znalazła się w rankingu najpiękniejszych twarzy świata. Zajęła naprawdę wysokie miejsce
Polka znalazła się w rankingu najpiękniejszych twarzy świata. Zajęła naprawdę wysokie miejsce - zdjęcie 1
Komentarze (7)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 11.01.2022 15:00
A ja się pytam gdzie można obejrzeć wszystkie sezony? Dlaczego żadna z platform streamingowych nie chce emitować gotowych?
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 11.01.2022 12:20
O matko, oby nie, nowe rebooty to katastrofy
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 10.01.2022 14:45
To był super serial, ale do czasu. Późniejsze sezony tornada i rozbijające się samoloty trochę popsuły klimat.
zobacz odpowiedzi (4)

Polecane dla Ciebie