„Moja misja dobiegła końca” - Joanna Okuniewska kończy z „Idiotkami”

Lubiłaś ten podcast?
„Moja misja dobiegła końca” - Joanna Okuniewska kończy z „Idiotkami”
Joanna Okuniewska, fot. Instagram @tu_okuniewska
04.01.2022

Joanna Okuniewska to bez wątpienia lekarka złamanych serc. Jej podcast „Ja i moje przyjaciółki idiotki” pomógł nie jednej dziewczynie wyjść z dołu po rozstaniu czy znikającym bez słowa facecie. Asia przez trzy lata opowiadała nam o „miłosnych” historiach bez happy endu i wielkich, uczuciowych rozczarowaniach. Dzięki temu projektowi wiele z nas zrozumiało, gdzie robi błędy, jakie zachowania nie są normalne i przede wszystkim poczuło, że… żadna z nas nie jest osamotniona w tej damsko-męskiej dżungli. Niemniej… to co dobre, szybko się kończy.

Przeczytaj też: 5 typów mężczyzn, którzy niszczą kobietom życie

Joanna Okuniewska kończy swój podcast „Ja i moje przyjaciółki idiotki”

Czy jesteś fanką podcastu Asi? Jeśli tak, mamy dla ciebie smutną wiadomość. Ostatni jego odcinek ukaże się w lutym tego roku. Joanna ogłosiła właśnie na Instagramie, że po trzech latach kończy produkować ten format. Dlaczego? Powód jest prosty. Jak twierdzi autorka, temat został już wyczerpany.

Moja misja dobiegła końca. Zostały tylko dwa odcinki, które odkładałam na sam koniec i które czuję, że muszą się ukazać. Szukałam różnych pomysłów na odświeżanie tego formatu- w planach było zrobienie Idiotkowej Olimpiady, potem formatu opisywania wszystkich relacji jednej osoby. Ale to nadal nie było to, czego szukałam! Powód okazał się być prosty- moja misja dobiegła końca :) Powiedziałam wszystko, co chciałam powiedzieć. Opowiedziałam setki historii. To, co najbardziej mnie „grzało” już zostało wysłuchane. To koniec – napisała Okuniewska.

Joanna zaznaczyła również, że podcast wciąż pozostanie darmowy i będzie można go nadal słuchać. Niemniej nie pojawią się już żadne nowe odcinki. Autorka zaznaczyła, że jest bardzo zadowolona ze swojej pracy i że czuje, że kończy te historie w dobrym momencie.

Będzie ci go brakowało? Nam na pewno!

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Joanna Okuniewska (@tu_okuniewska)

Polecane wideo

Polka znalazła się w rankingu najpiękniejszych twarzy świata. Zajęła naprawdę wysokie miejsce
Polka znalazła się w rankingu najpiękniejszych twarzy świata. Zajęła naprawdę wysokie miejsce - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 05.01.2022 21:27
Dziewczyna ma gadane ale trochę prostacko się zachowuje
odpowiedz

Polecane dla Ciebie