Kiedy obejrzymy kontynuację „365 dni”? „Druga część będzie się różnić od książki”

Czekacie?
Kiedy obejrzymy kontynuację „365 dni”? „Druga część będzie się różnić od książki”
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/blanka_lipinska/)
04.01.2022

W 2020 roku film „365 dni” bił wszelkie rekordy popularności – najpierw w kinach, a następnie na Netflixie. Ekranizacja słynnego erotyku Blanki Lipińskiej na wiele tygodni zdeklasowała inne produkcje, stając się najchętniej oglądaną propozycją w kilkunastu krajach na świecie. Mimo tego niebywałego sukcesu film otrzymał Złotą Malinę za najgorszy scenariusz.

Czy podobny los czeka drugą część adaptacji?

Polecamy także: Ten polski film pobił rekordy oglądalności w 2021 roku. Kontrowersyjna produkcja nie miała sobie równych

Kiedy premiera drugiej części „365 dni”?

Oficjalna data premiery nie została jeszcze podana do wiadomości publicznej. Wiadomo jedynie, że w czasie ubiegłorocznych wakacji ekipa filmowa kręciła zdjęcia zarówno do drugiej, jak i trzeciej części. Pierwsza z nich pojawi się na Netflixie na pewno w 2022 roku.

Co wydarzy się w kontynuacji? Natasza Urbańska, która wciela się w postać Anny – porzuconej kochanki Massimo – przyznała w rozmowie z Plejadą, że jej rola zostanie rozbudowana. - Jestem ciekawa, jak będzie wyglądał montaż, jak ta rola zostanie przyjęta. Jestem wdzięczna za tę propozycję. Produkcja i wszystko, co się działo wokół tego filmu, to robiło piorunujące wrażenie. Wspaniali aktorzy, cudowni ludzie.

Aktorka dodała również, że druga część filmu będzie się różnić od książki. - Przeczytałam scenariusz, bo to mnie najbardziej ciekawiło, jak Anna w drugiej części będzie rozrabiała – stwierdziła Urbańska.

Czekacie na kontynuację erotyku?

Polecane wideo

To ona zagra Meghan Markle w „The Crown”? Fani nie mają co do tego wątpliwości
To ona zagra Meghan Markle w „The Crown”? Fani nie mają co do tego wątpliwości - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie