Czy Samantha Jones z „Seksu w wielkim mieście” pojawi się na planie innego, popularnego serialu? Fani mają pewne teorie

Co myślisz o tym pomyśle?
Czy Samantha Jones z „Seksu w wielkim mieście” pojawi się na planie innego, popularnego serialu? Fani mają pewne teorie
fot. Agencja Forum
03.01.2022

Kiedy potwierdziły się plotki na temat produkcji „And just like that”, czyli kontynuacji serialu „Seks w wielkim mieście”, fani poczuli ogromną radość. Niestety jednak trochę szczęścia uleciało, kiedy na jaw wyszło, że na planie produkcji nie pojawi się już Kim Cattrall, czyli serialowa Samantha Jones. Dlaczego aktorki nie możemy teraz oglądać? Jeśli wierzyć plotkom, podobno gwiazda nie dogadywała się z osobami pracującymi przy produkcji kultowego serialu, a w szczególności z Sarah Jessicą Parker, czyli Carrie Bradshaw. Co prawda co jakiś czas pojawiają się w mediach doniesienia, które dają nadzieję, iż Kim zagra jeszcze Samanthę w drugim sezonie AJLT, niemniej na tę chwilę to nic pewnego. Fani odważnej i wyzwolonej specjalistki od marketingu widzą jednak jeszcze inną możliwość, by zobaczyć na ekranie swoją ulubiona bohaterkę…

Przeczytaj też: Co Francuzi myślą o „Emily w Paryżu”? Zdradzili, która postać jest najbardziej realistyczna

Czy Samantha Jones wystąpi jeszcze na planie innego popularnego serialu?

Miłośnicy serialu „Seks w wielkim mieście” chcieliby zobaczyć Samanthę w… „Emily w Paryżu”! Tak, tak, dobrze czytasz. Jak widzą tę kolaborację? W „And just like that” wysłano Jones do Londynu, a Francja, którą podbija aktualnie 29-letnia Amerykanka, jest niemalże rzut beretem. Ponadto obie panie zawodowo zajmują się marketingiem. Samantha mogłaby więc udzielić kilku rad Emily lub też być jej szefową!

Miłośnicy obu produkcji nie mają żadnych wątpliwości, że takie scenariusze mogą mieć rację bytu. A wszystko dlatego, że Darren Star reżyseruje zarówno jednej, jak i drugi serial. Dodajmy również, że obie produkcje łączy też postać Patricii Field, czyli stylistki, która odpowiedzialna jest zarówno za zjawiskowe stylizacje Carrie i jej przyjaciółek, jak i Emily i jej „ekipy”.

Chciałabyś zobaczyć na własne oczy taki transfer? Według nas mogłoby to być całkiem ciekawe doświadczenie!

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Emily In Paris (@emilyinparis)

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Samantha Jones (@samanthajonessatc)

Polecane wideo

To ona zagra Meghan Markle w „The Crown”? Fani nie mają co do tego wątpliwości
To ona zagra Meghan Markle w „The Crown”? Fani nie mają co do tego wątpliwości - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie