„Maksymalne upiększenie”. Postaci z obrazów przerobione na wzór instagramowych kanonów piękna

Warto zobaczyć.
„Maksymalne upiększenie”. Postaci z obrazów przerobione na wzór instagramowych kanonów piękna
Fot. Twitter.com (https://mobile.twitter.com/yassifybot)
14.12.2021

W listopadzie na Twitterze pojawiło się konto Yassify Bot, które błyskawicznie zyskało ogromną popularność wśród internautów. Wszystko za sprawą maksymalnie przefiltrowanych zdjęć znanych osób. Aktorzy, politycy, postaci z obrazów – wszyscy zostali poddani przeróbce, upodabniającej ich do współczesnych kanonów instagramowego piękna.

Zobacz także: Jej urodą zachwyca się 7 milionów followersów. „Ideał z Instagrama”

- Marcin Luter, Zygmunt Freud, papież Franciszek, Patrick Bateman z kultowego filmu „American Psycho” [w tej roli Christian Bale] czy „Dziewczyna z perłą” holenderskiego malarza Johannesa Vermeera. To tylko część repertuaru zdjęć, które zostały poddane „yassifikacji” – czytamy na serwisie zeberka.pl.

Jednym z zabawniejszych postów na profilu jest ten przedstawiający Kim Kardashian przed i po obróbce graficznej. W obu wydaniach celebrytka prezentuje się bowiem tak samo, stając się jednocześnie symbolem współczesnych, dość absurdalnych, standardów wyglądu.

W naszej galerii wybrałyśmy kilka słynnych obrazów przerobionych przez konto Yassify Bot. Dajcie znać w komentarzach, jakie wrażenie zrobił na Was taki widok.

Polecane wideo

Dla tych znaków zodiaku rok 2022 będzie bardzo udany. Gwarantuje to cały Wszechświat
Dla tych znaków zodiaku rok 2022 będzie bardzo udany. Gwarantuje to cały Wszechświat - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie