Czy Mr. Big umrze w „And just like that”? Widzowie mają teorie, które wydają się mieć sens!

Jeśli to się potwierdzi, szykujcie chusteczki.
Czy Mr. Big umrze w „And just like that”? Widzowie mają teorie, które wydają się mieć sens!
fot. Agencja Forum
12.12.2021

Odkąd świat dowiedział się, że powstanie kontynuacja „Seksu w wielkim mieście”, uwaga wszystkich skupiona jest właśnie na tym serialu. I choć producenci długo nie zdradzali żadnych szczegółów dotyczącej tej produkcji, jakiś czas temu na jaw wyszło, że jedna z głównym bohaterek nie pojawi się ponownie na planie. A mowa tutaj o Kim Cattrall, która wcielała się w postać Samanthy Jones. Powodem miał być fakt, że aktorka nie potrafiła dogadać się z resztą ekipy. Co prawda powrót wyzwolonej specjalistki od marketingu nie jest jeszcze całkowicie przekreślony, niemniej wiemy dziś na pewno, że w tym sezonie „And just like that” raczej nie zobaczymy Kim. Okazuje się jednak, że to nie jedyna smutna historia, z którą przyjdzie się zmierzyć fanom tego serialu. A przynajmniej takie istnieją przypuszczenia…

Przeczytaj też: Samantha pojawi się jednak w kontynuacji „Seksu w wielkim mieście”?! Pojawił się w tym temacie jeden dowód!

Czy Mr. Big umrze w „And just like that”?

O czym mowa? Wielu miłośników „Seksu w wielkim mieście” uważa, że Mr. Big, czyli wielka miłość Carrie Bradshaw umrze właśnie w kontynuacji serialu. Skąd takie przypuszczenia?

Pierwszym tropem są zdjęcia z planu, które kilka tygodni temu trafiły do sieci. Widać na nich, jak Carrie całuje innego mężczyznę (Jon’a Tenney). Z kolei w zwiastunie serialu pokazano, że między Bradshaw a Mr. Bigiem wszystko układa się świetnie.

Drugi ślad, który doprowadza do tej tezy to fakt, że gdy pojawiły się plotki o trzeciej części filmu, mówiło się, że Carrie będzie przechodziła żałobę właśnie po Mr. Bigu. Niemniej kinowa wersja nie powstała, a więc partnerowi Bradshaw udało się ujść z życiem…

Trzeci trop odsyła znowu do zwiastuna, a konkretnie do sceny, gdzie Big ćwiczy intensywnie na rowerku treningowym. Fani serialu pamiętają jednak, że miał on w przeszłości problemy z sercem. Jeśli więc połączymy kropki… pojawia nam się atak serca.

Czy rzeczywiście Carrie będzie musiała pochować Biga? O tym przekonasz się, odpalając „And just like that”, który już od czwartku jest dostępny na HBO!

Polecane wideo

Dla tych znaków zodiaku rok 2022 będzie bardzo udany. Gwarantuje to cały Wszechświat
Dla tych znaków zodiaku rok 2022 będzie bardzo udany. Gwarantuje to cały Wszechświat - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie