„Jesteście gotowi na nowy rozdział?”. Pojawił się pełny zwiastun kontynuacji „Seksu w wielkim mieście”

Premiera już za tydzień!
„Jesteście gotowi na nowy rozdział?”. Pojawił się pełny zwiastun kontynuacji „Seksu w wielkim mieście”
Fot. YouTube.com/HBO Max
02.12.2021

Fani “Seksu w wielkim mieście” długo czekali na tę chwilę - już 9 grudnia poznamy dalsze losy słynnych nowojorskich przyjaciółek z Carrie Bradshaw na czele. Serial “And Just Like That” zadebiutuje na ekranach aż 11 lat po premierze drugiego pełnometrażowego filmu będącego kontynuacją hitu HBO.

Zobacz również: Kto zastąpi Samanthę w „Seksie w wielkim mieście”? To nazwisko to wielkie zaskoczenie!

Niedawno producenci wreszcie pokazali światu pierwszy oficjalny zwiastun “And Just Like That”, ale wczoraj zrobili fanom niemałą niespodziankę i opublikowali kolejną, jeszcze dłuższą zapowiedź nowego serialu. Obejrzycie ją poniżej.

Jest pełny zwiastun kontynuacji „Seksu w wielkim mieście”

Pełny zwiastun serialu “And Just Like That” trwa 1 minutę i 41 sekund. Nowe materiały pojawiły się m.in. na Twitterze z podpisem: “Jesteście gotowi na nowy rozdział?”. W zapowiedzi widzimy zarówno dobrze znane twarze, jak i zupełnie nowe postaci.

Im dłużej żyję, tym bardziej przekonuję się o tym, że jeśli masz po swojej stronie dobrych przyjaciół, wszystko jest możliwe. Przyszłość jest otwarta, bo wszyscy znajdujemy się na różnych etapach życia. I tak po prostu, mimo upływu lat i wszystkich zmian, ty wciąż pozostajesz sobą

- mówi serialowa Carrie Bradshaw.

Jesteście fanami “Seksu w wielkim mieście”? My już nie możemy doczekać się oficjalnej premiery kontynuacji tego serialu!

Zobacz również: Już wiadomo, jak potoczą się losy Samanthy Jones w kontynuacji serialu „Seks w wielkim mieście”!

Polecane wideo

Miłosny horoskop na GRUDZIEŃ
Miłosny horoskop na GRUDZIEŃ - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie