Już wiadomo, jak potoczą się losy Samanthy Jones w kontynuacji serialu „Seks w wielkim mieście”!

Tego się raczej nie spodziewałaś...
Już wiadomo, jak potoczą się losy Samanthy Jones w kontynuacji serialu „Seks w wielkim mieście”!
fot. Instagram @sexinthecity00
30.11.2021

Już za moment nadejdzie długo wyczekiwana chwila, a mianowicie premiera kontynuacji serialu „Seks w wielkim mieście”. I choć już od dawna wiemy, że przygotowano dla nas tę miłą niespodziankę, fani Samanthy Jones niemiło byli zaskoczeni, gdy dowiedzieli się, że Kim Cattrall nie pojawi się na ekranie. Czy to pewne? Niestety tak, choć niewykluczone, że aktorka zawita w kolejnej części. A jak wytłumaczą producenci serialu widzom nieobecność rezolutnej przyjaciółki? Tę informację zdradził „Daily Mail”.

Przeczytaj też: Doczekaliśmy się - jest pierwszy oficjalny zwiastun kontynuacji „Seksu w wielkim mieście”

Samantha Jones – co się z nią stanie w kontynuacji „Seksu w wielkim mieście”?

Przypomnijmy, że Kim Cattrall nie pojawiła się na planie kontynuacji kultowego serialu, ponieważ sama zrezygnowała z takiej możliwości. Powodem były podobno kłótnie z produkcją, w tym między innymi z Sarah Jessicą Parker. Jak więc zostanie wyjaśniona nieobecność Samanthy w serialu? Scenarzyści postawili na wątek smutny, ale prawdziwy. Przyjaźń pań po prostu nie przetrwała, a Jones będzie zaczęła wieść szczęśliwe życie w Londynie. Bohaterka musiała „wyjechać”, bo gdyby została w Nowym Jorku, byłe przyjaciółki mogłoby na siebie wpadać.

Jeśli wierzyć plotkom, istnieje jednak cień szansy, że Samantha wróci do miasta Wielkiego Jabłka. Jak się bowiem okazuje, to Carrie Bradshaw będzie tą przyjaciółką, która tęskni za Samanthą najbardziej i w jednym z ostatnich odcinków serii będzie próbowała ją odzyskać. Czy uda jej się połączyć cztery koleżanki? Odpowiedź na to pytanie poznamy na pewno nieprędko…

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Kim Cattrall (@kimcattrall)

Polecane wideo

4 najbardziej wyuzdane znaki zodiaku. W sypialni nie mają żadnych zahamowań
4 najbardziej wyuzdane znaki zodiaku. W sypialni nie mają żadnych zahamowań - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie