5 świetnych filmów Netflixa, których mogłaś jeszcze nie widzieć. Idealne na dzisiejszy wieczór!

Czas nadrobić zaległości!
5 świetnych filmów Netflixa, których mogłaś jeszcze nie widzieć. Idealne na dzisiejszy wieczór!
Fot. pexels (Koolshooters)
06.11.2021

Czy wyobrażasz sobie dziś życie bez Netflixa? Cóż, jesteśmy prawie pewne, że dałaś właśnie negatywną odpowiedź. Ten streamingowy gigant dostarcza nam bowiem regularnie serialowe i filmowe perełki. Większość produkcji, sygnowanych jego logo to też absolutne hity. Czy widziałaś już wszystko? Spokojnie, my czasami też mamy takie wrażenie. Niemniej jednak gwarantujemy, że na pewno jest jeszcze kilka propozycji, do których mogłaś jeszcze nie dotrzeć. Co więc warto zobaczyć na Netflix w jesienny wieczór?

Oto 5 typów wprost.pl, o których mogłaś jeszcze nie słyszeć.

Przeczytaj też: Listopadowe nowości na Netflixie. Co będziemy oglądać?

Co warto zobaczyć na Netflixie?

Efekt hipnozy
Produkcja z 2021 roku. Główna bohaterka Jenn ma wrażenie, że jej życie zawodowe i osobiste utknęło w martwym punkcie. Kobieta postanawia się poddać się hipnozie. Okazuje się jednak, że wpadła ona w śmiertelną psychologiczną pułapkę.

Małe kobietki
Tym razem produkcja z 2019 roku. Film opowiada o Jo March, która pracuje jako nauczycielka w Nowym Jorku. Kobieta wspomina przeszłość swoją i sióstr. I choć może sam opis nie brzmi porywająco, dodajmy, że historia ta zdobyła Oskara i była nominowana do wielu filmowych nagród.

Proces Siódemki z Chicago
Film z 2020 roku. Zdobywca Złotego Globu. O czym mówi ta historia? Pokojowy protest przerodza się w brutalne starcie z policją, a jego organizatorzy stają przed sądem. Tak rozpoczął się jeden z najgłośniejszych procesów w historii.

Lobster
Propozycja z 2015 roku, która opowiada o przyszłości. Konkrety? Samotni ludzie są aresztowani i przenoszeni do Hotelu, gdzie mają czterdzieści pięć dni na odnalezienie partnera. Czy im się uda?

Richard Jewell
Historia z 2019 roku. O czym jest ten film? O losach amerykańskiego ochroniarza, który zapobiega wybuchowi bomby w trakcie igrzysk olimpijskich. Niestety świat obiega fałszywa informacja, że to on był terrorystą.

 

Polecane wideo

„Myślałam, że to Selena Gomez”. Polska TikTokerka wygląda jak bliźniaczka gwiazdy
„Myślałam, że to Selena Gomez”. Polska TikTokerka wygląda jak bliźniaczka gwiazdy - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie