"House of Gucci" - pojawił się właśnie nowy zwiastun!

Wybierzesz się do kina?
"House of Gucci" - pojawił się właśnie nowy zwiastun!
fot. Instagram @houseofguccimovie
29.10.2021

O tym filmie mówi się już od dawna. „House of Gucci” to ekranizacja słynnej powieści o historii jednego z największych, włoskich rodów. Film ten wyreżyserował Ridley Scott. I choć wielu z nas zna opowieść o losach rodziny słynnego projektanta, mnóstwo osób nie może doczekać się, by obejrzeć tę produkcję.

Przeczytaj też: Lady Gaga i Adam Driver zachwycają w zwiastunie filmu „House of Gucci”

„House of Gucci” – kiedy premiera?

O czym konkretnie opowiada „Dom Gucci”? Głównym wątkiem jest oczywiście tragiczna miłość. Jednakże pierwszy zwiastun, który się ukazał, pokazywał nam przede wszystkim wielką modę, luksusowe wnętrza i samochody, miłość, zdradę i śmierć. Najnowszy trailer, który właśnie obiegł sieć, pokazuje głównie głód władzy i potrzebę kontroli. Zresztą zwiastun ten zamieszczamy poniżej.

Przypomnijmy, że główne role w tej produkcji zagrają Lady Gaga i Adam Driver. Poza nimi na ekranie zobaczymy też Ala Pacino, Jereda Leto czy Salmę Hayek. Scenariusz do filmu napisał zaś Roberto Bentivegna na podstawie książki Sary Gay Forden. A kiedy będzie premiera „House of Gucci”? W Polsce film będzie można zobaczyć od 26 listopada.

Wybierzesz się do kina?

 

Polecane wideo

9 błędów w „Squid Game”, których na pewno nie zauważyłaś
9 błędów w „Squid Game”, których na pewno nie zauważyłaś - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie