Telewizyjne show z niepełnosprawnymi modelkami

"BBC" zaczęło właśnie reklamować nowy kontrowersyjny format, którego gwiazdami będą niepełnosprawne dziewczyny marzące o karierze modelki. Żerowanie na ludzkim nieszczęściu czy nowy sposób na propagowanie tolerancji?
Telewizyjne show z niepełnosprawnymi modelkami
15.07.2008

Jeszcze w lipcu ruszy budzący wiele emocji program „Britain's Missing Top Model". Osiem uczestniczek show będzie walczyć o profesjonalną sesję zdjęciową oraz pojawienie się w najbardziej prestiżowych gazetach modowych. Każda z nich ma jakiś rodzaj niepełnosprawności - jedna jest głucha, inna cierpi na porażenie mózgowe, kolejna nie ma nogi czy ręki.

Program budzi wiele kontrowersji i jest różnie komentowany. Niektórzy ludzie odczuwają niesmak, ponieważ podejrzewają, że producenci projektu chcą zarobić na ludzkiej tragedii. Z drugiej jednak strony program ma szanse przełamać pewne tabu i pokazać, że człowiek niepełnosprawny też może być piękny. Urodę dziewczyn doskonale widać na zdjęciach, które możecie obejrzeć poniżej. Co z tego, że któraś z nich nie ma ręki albo porusza się na wózku, skoro są piękne?

A Wy, Drogie Papilotki, co sądzicie na ten temat?

Polecane wideo

Komentarze (152)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 20.07.2009 23:07
nie no, ładne są laseczki, ładne. a co do programu? popieram! takie: wyrównywanie szans ;)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 20.07.2009 22:56
wjazd na papilota od 18 LAT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!gnoje
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 20.07.2009 20:40
czy wy sie zawsze musicie tu klocic?!?!?!?! moze ja nie chce czytac waszych glupich klotni?! moim zdaniem, to prawda, ze kazda kobieta jest na swoj sposob piekna, KAZDA[!] BEZ WZGLEDU NA WIEK, WAGE, POCHODZENIE I WYKSZTALCENIE[!!!]
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 20.07.2009 16:28
Dla mnie to całkiem normalnie, bo przecież niewiadomo co i nam życie przyniesie.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 20.07.2009 15:59
popieram program.. bo to jest szansa dla tych ladnych dziewczyn.. niech maja cos wiecej od zycia :)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie