Czy będzie drugi sezon „Squid game”? Reżyser wypowiedział się w tym temacie

Ten serial bije wszelkie rekordy popularności.
Czy będzie drugi sezon „Squid game”? Reżyser wypowiedział się w tym temacie
fot. Instagram @netflixpl/ cottonbro z pexels.com
18.10.2021

„Squid game” to koreańska produkcja, która skradła serca widzów Netflixa na całym świecie. I choć jej fabuła jest dość brutalna, serial obejrzało już 111 milionów osób. Dane te potwierdzają więc, że jest to najpopularniejsza propozycja w historii streamingowego giganta.

Przeczytaj też: Rozgrywki z serialu „Squid Game” zostaną zorganizowane naprawdę. Gdzie się odbędą?

„Squid game” – czy będzie drugi sezon?

O czym opowiada „Squid game”? To historia osób, pogrążonych w olbrzymich długach, które nie są w stanie spłacić samodzielnie swoich zobowiązań. Bohaterowie serialu otrzymują propozycję, by wziąć udział w ryzykownych rozgrywkach, opartych na dziecięcych zabawach. Niestety dopiero na miejscu okazuje się, że ten, który przegrywa, traci życie. Gigantyczne pieniądze wygrywa zaś tylko jedna osoba, która przeżyje wszystkie 6 gier. Jak kończy się produkcja? W sposób niejasny. Oczywiście to sprawiło, ze fani zaczęli dopytywać o drugą część. Czy mogą na nią liczyć? W tej kwestii wypowiedział się reżyser i scenarzysta „Squid game”, Hwang Dong-hyuk.

Nie mam jeszcze opracowanego scenariusza drugiego sezonu. Myślenie o tym jest dość męczące. Ale gdybym miał go stworzyć, to na pewno nie zrobiłbym tego sam. Rozważałbym zatrudnienie grupy scenarzystów i chciałbym mieć przy sobie wielu doświadczonych reżyserów – powiedział w jednym z wywiadów.

Przeczytaj też: Oglądałaś już „Squid game”? Przedstawiamy 5 podobnych seriali, które uzależniają równie mocno, jak ten hit Netflixa

I choć jego odpowiedź nie daje nam pewności, czy powstanie druga seria, jesteśmy przekonani, że Netflix dołoży wszelkich starań, aby tak się jednak stało.

Chciałabyś zobaczyć, jak dalej potoczą się ta gra?

 

Polecane wideo

Wygląda jak sobowtór Brada Pitta. Kobiety albo nie dają mu spokoju, albo oskarżają o oszustwo
Wygląda jak sobowtór Brada Pitta. Kobiety albo nie dają mu spokoju, albo oskarżają o oszustwo - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 18.10.2021 15:33
Gra skończona. Ostatni odcinek, tak jak i pewnie drugi sezon to już czysta farsa.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie