Rozgrywki z serialu „Squid Game” zostaną zorganizowane naprawdę. Gdzie się odbędą?

Czy na zwycięzcę czeka równie wysoka nagroda?
Rozgrywki z serialu „Squid Game” zostaną zorganizowane naprawdę. Gdzie się odbędą?
Fot. Netflix
15.10.2021

W ostatnim czasie mało która produkcja wywołuje tyle emocji, co “Squid Game”. Ten południowokoreański serial właśnie zapisał się w historii jako najpopularniejszy tytuł Netflixa i pobił wszelkie rekordy oglądalności. 

Zobacz również: Mogliście całkowicie źle zrozumieć „Squid Game”. Wszystko z powodu kiepskiego tłumaczenia

Nawet jeśli nie oglądaliście tego serialu na pewno doskonale zdajecie sobie sprawę z tego, że opowiada on o setkach zawodników bez grosza przy duszy i z potężnymi długami, którzy przyjmują zaproszenie do udziału w grach dla dzieci w nadziei na wygranie wielkich pieniędzy. Jednak zasady rywalizacji okazują się przerażające. 

Na szczęście “Squid Game” jest tylko fikcją, ale cieszy się tak ogromną popularnością, że gry z serialu postanowiono zorganizować w prawdziwym życiu. Gdzie odbędą się te zawody, kto może wziąć w nich udział i czy nagroda jest równie wysoka jak ta w produkcji Netflixa? 

„Squid Game”. Rozgrywki z serialu odbędą się w prawdziwym życiu

Jak informuje serwis rte.ie, rozgrywki z serialu “Squid Game” zostaną zorganizowane w jednym z południowokoreańskich hoteli. Zawodnicy będą mogli spróbować swoich sił jeszcze w tym miesiącu. 

Wydarzenie odbędzie się 24 października w hotelu St. John’s w mieście Gangneung. Jak przekazali organizatorzy, bilety na zawody rozeszły się zaledwie w dwa dni. W rozgrywkach można wziąć udział bez względu na wiek, a na zwycięzcę czeka nagroda. Nie jest to wprawdzie 38 mln dolarów, ale za pokonanie konkurencji można zainkasować 5 mln południowokoreańskich wonów, czyli ok. 16,6 tys. zł. 

Podobnie jak w “Squid Game”, zawodnicy otrzymają wizytówkę z tajemniczym numerem telefonu, a następnie będą uczestniczyć w czterech grach dla dzieci, które widzowie znają z produkcji Netflixa - Red Light, Green Light, Tug-O-War, Ddakji oraz Dalgona Challenge. 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez JinJoo (@kimchimari)

Rozgrywki zorganizowane przez południowokoreański hotel to nie jedyne zawody nawiązujące do “Squid Game”. Parę dni temu podobne wydarzenie miało miejsce w Koreańskim Centrum Kultury w Abu Zabi, czyli stolicy Zjednoczonych Emiratów Arabskich. 

Wzięlibyście udział w takiej grze? 

Zobacz również: Ten makijaż jest hitem na TikToku. Wszystkie internautki chcą wyglądać jak gwiazda „Squid Game”

Polecane wideo

To największa gwiazda „Squid Game”. Była w koreańskim „Top Model” i ma 15 mln obserwujących
To największa gwiazda „Squid Game”. Była w koreańskim „Top Model” i ma 15 mln obserwujących - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
miss love (Ocena: 5) 20.10.2021 03:13
I couldn't believe that I would ever reconnect with my ex-lover, I was so traumatized to be left alone, without a body to stay with me and be with me, but one day I was lucky to have met the mighty wizard Dr. Akhere, after telling him about my situation he did everything humanly possible to get my lover back to me, in fact after casting the spell my ex-lover came back to me less than 48 hours, my ex-lover came back begging me to never leave me again , 3 months later we got engaged and got married, if you have the same situation just contact Dr. Akhere on his email: AKHERETEMPLE @ gmail. com thank you very much for bringing my ex-lover back to me, his e-mail: AKHERETEMPLE @ gmail. com or call / whatsapp: +2349057261346.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie